Jau šonedēļ tiekamies “kā ir būt: TALKā” - tiešsaistes notikumā, kura laikā ikviens var uzzināt vairāk par savām iespējām!
TALKa 28. aprīlī plkst.19.00 ar četrām sesijām:

  1. Kā iepazīt Eiropu staigājot?  - Pārgājienu stāstos dalīsies bloga “What if I told you” autore Agnese Skunstiņa
  2. Kā doties vasaras darbā uz ārzemēm? - “Workaway” pieredzē dalīsies Mikus Mozolevskis
  3. Kā iekopt savu dobi? - Ar permakultūras principiem iepazīstinās Sandra Stabiņģe
  4. Kā satikties ar jauniešiem diasporā? - Stāstīs Rozīte Katrīna Spīča no Eiropas Latviešu Jauniešu biedrības

 

TALKas tiešraide būs pieejama Facebook vidē, atzīmē "Going", lai saņemtu atgādinājumu un nepalaistu garām. Pievienojies un pamēģini kaut ko citādu! 


***


Vairāk par TALKas runātājiem:
- Agnese Skunstiņa: ceļojuma bloga “What if I told you” autore, piedzīvojumu grupu vadītāja un pārgājienu entuziaste. Savos divos garākajos pārgājienos Eiropā Agnese nosoļojusi ar kājām vairāk kā 2000 kilometrus, kuros pabijusi vietās, kur noteikti ar auto nekad neiedomātos aizbraukt.
- Mikus Mozolevskis: dzimis Saldū un šobrīd ceļo Centrālamerikā – strādā tiešsaistes darbu, tāpēc nav problēmas to visu apvienot. Visu dzīvi bijis aktīvs sportā un strādā pie sevis pilnveidošanas un izaugsmes.
- Sandra Stabiņģe: mantoto kultūraugu kustības virzītāja un sēklu maiņas punktu veidotāja, kura praktizē permakultūras jeb viedās saimniekošanas principus.
​​
- Rozīte Katrīna Spīča: LKA doktorantūras studente, viena no Eiropas Latviešu Jauniešu biedrības līdzdibinātājām un šobrīd darbojas arī 2x2 Pasaules latviešu jauniešu semināra padomē.
 

***

TALKa  ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī pamēģināt kaut ko jaunu.

***

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.