Lielāko festivālu pļavās šobrīd valda neticams klusums. Ik vasaru šo laiku pavadījām klausoties, dziedot un dejojot kopā ar tūkstošiem domubiedru.

Izrādās, radio to ierakstīja!

2020. gada vasarā mūzikas festivāli nenotiek nekur pasaulē. Taču neviens nav aizliedzis katram festivālu uzrīkot savā pagalmā vai meža vidū, un mūsu fonotēkā ir tavu mīļāko grupu un izpildītāju labākie koncertieraksti.

Atzīmējot Pieci.lv septīto dzimšanas dienu, no 23. līdz 25. jūlijam dienu un nakti “Latvijas Radio 5” ēterā un sociālajos tīklos dārdēs pamatīgs festivāls - tev atliek vien uzcelt telti un pievienoties! 

“Pieci.lv” jubilejas festivālā 24. jūlijā varēsi dzirdēt mūsu dīdžeju un citu radiostacijas darbinieku izvēlētos koncertierakstus, bet 25. jūlijā programmu sastādīs “pieci.lv” klausītāji! Ja vēlies, lai ēterā izskanētu tavas mīļākās grupas vai mākslinieka koncerts, atsūti mums vēstuli uz festivals@pieci.lv,  pastāsti, kāpēc tieši šī mūziķa koncertam vajadzētu skanēt mūsu festivālā, kā arī padalies ar kaut vienu brīnišķīgu atmiņu no kāda vasaras brīvdabas festivāla!