Svaigākajā "Izstāsti albumu" rubrikā kopā ar Jāni un Annu no Blue Jean Serenade noklausies grupas debijas albumu "Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst"!

Albums “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst”  stāsta par bērnību un vidusskolu – to laiku, kas nebūtu iespējams bez naivām cerībām un iedomām, pirmās mīlestības un tālejošiem sapņiem- visa tā, kas mūs veido par tiem, kādi mēs esam. Ja albumā klausītājs meklēs pārspīlēti dziļas domas, mūziķi laikus brīdina - tādas tur nebūs - šīs dziesmas ir jāklausās prieka un dzīves pieredzes vadītam! Par spīti visām dzīves raizēm, kas mūs reizi pa reizei piemeklē, jāatceras un jānovērtē ģimene un draugi ir mūsu ikdienas prieka radītāji, “ atgādina mūziķi.

Grupu Blue Jean Serenade veido draugi –  vokālisti ir māsa un brālis Anna un Jānis Niedras; Anna spēlē taustiņus, bet Jānis – ģitāru. Reinis Rūdolfs Ozolkāja ir grupas solo ģitārists, Pēteris Blūms – basģitārists, bet Tomas Vegners ir grupas bundzinieks.

Ik pirmdienu 23.00 raidījuma "Naktslokāls" rubrikā "Izstāsti albumu!" kāds pašmāju mūziķis izved klausītājus cauri savam svaigākajam albumam.