Pēc veiksmīgas pirmās sezonas pērnā gada vasarā no 31. janvāra Latvijas Radio lielākais attiecību šovs “Mans pirmais randiņš” atgriežas ar jauniem apgriezieniem un to pašu mērķi - trīs nedēļu laikā sarīkot neatkārtojamu aklo randiņu divām personām Vecrīgas sirdī – Doma laukumā. Pieteikties dalībai var līdz 27. janvārim ŠEIT.

Par godu otrajai sezonai “Mans pirmais randiņš” pārtaps “Manā otrajā randiņā”, kuru vadīs Latvijas Radio 5 – Pieci.lv producents un ētera personība Toms Putniņš, savukārt šovu klausīties varēs radio Pieci.lv ēterā un Facebook lapā plkst. 20:00 - 21:00 katru otrdienu no 31. janvāra līdz 14. februārim.

Būs intriga, slavenību padomi un negaidīti pavērsieni! Ar komandu esam cītīgi strādājuši, lai aklais randiņš gada romantiskākajā dienā, 14. februārī, būtu vēl krāšņāks un aizraujošāks par to, kuru piedzīvojām pirmajā sezonā,” vēsta šova vadītājs. 

Jauns Romeo

Šoreiz otra pusīte aklajam randiņam tiks meklēta Kristoferam Malnačam (21), Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ētera personībai, tādēļ pieteikties tiek aicinātas meitenes, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, un personas, kas potenciālās dalībnieces pazīst, aizpildīt anketu viņu vietā.

Bradājis septiņas jūras un neskaitāmus pagurus, varu apgalvot, ka patiesas mīlas meklējumi 21. gadsimtā šķiet teju vai nerealizējami, tālab speru vienīgo loģisko soli, dodoties uz radio, sniegt sevi pēdējā īstenā kupidona Toma Putniņa gādīgajās ķetnās, tam piešķirdams pilnvaru izstādīt mani visas latvju tautas zelteņu tvērienā un lemt manu likteni," par gaidāmo piedzīvojumu saka Kristofers Malnačs. 

Par “Manu otro randiņu”

Līdzīgi kā 2022. gada jūnijā, kad Pieci.lv komanda ar mūziķa Mārtiņa Zemīša un influenceru Grietas Sipenieces un Ilzes Dobeles viedajiem vārdiem palīdzēja jaunietei Elizabetei izvēlēties doties randiņā ar Andreju, šova dalībnieku, šogad tiks atlasītas 10 kandidātes, no kurām Kristofers Malnačs divu nedēļu laikā, iepazīstot katru caur audio vizītkartēm un runājot ar viņām Zoom, izraudzīsies vienu, ar kuru doties unikālā randiņā. Izvēli Kristoferam palīdzēs pieņemt Latvijā zināmas slavenības, daloties ar savu pieredzi par attiecībām. Klausītāji un skatītāji tiek aicināti iesaistīties šova gaitā, rakstot uz tel. nr. +371 29312020.