Šovasar Latvijas Radio 5 dienas ēteru darbadienās no 13.00 līdz 16.00 vadīs šobrīd Latvijas aktuālākie vārdi mūzikā – dziedātāja Esmeralda un grupa „Vēstulēs”. Esmeralda vislabāk zināma no sadarbības ar grupu „Olas” dziesmā „Nārnija”, savukārt „Vēstulēs” šogad veiksmīgi ar sevi iepazīstināja LTV konkursā „Supernova”, iegūstot 2. vietu.

„Latvijas Radio 5 viena no prioritātēm ir rokas turēšana uz Latvijas jaunās un populārās mūzikas pulsa. Mēs nemitīgi sekojam līdzi visām aktualitātēm un radām tās, tāpēc esmu ļoti priecīgs, ka divi no šobrīd svarīgākajiem un svaigākajiem vārdiem Latvijas mūzikā – dziedātāja Esmeralda un grupa „Vēstulēs” – ir pievienojušies mūsu kolektīvam, lai izmēģinātu savus spēkus radio personību ampluā un visas vasaras garumā priecēs ar savām balsīm LR5 klausītājus. Zinot jaunos kolēģus, ticu, ka mūsu klausītāji būs gādīgās rokās,” norāda Latvijas Radio 5 galvenais redaktors Toms Putniņš.

Jau šonedēļ un turpmāk no pirmdienas līdz trešdienai dienas ēteru vada dziedātāja Esmeralda, bet duets „Vēstulēs” ar Martu Krampi un Braienu Martinsonu radio pulti pārņems ceturtdienās un piektdienās. Visi trīs jaunieši ir patiesi priecīgi par pievienošanos LR5 komandai.

„Darbs radio man jau kādu laiku šķiet kā sapņu darbs – jau ikdienā ar draugiem un ģimeni dalos par aktuālo mūzikā, tāpēc priecājos, ka tagad būs iespēja to darīt vēl plašākā mērogā,” stāsta grupas „Vēstulēs” dalībniece Marta Krampe. Arī dziedātāja Esmeralda atzīst, ka ir pagodināta kļūt par daļu no LR5 komandas.