Pievienojies trešajai “kā ir būt: TALKai” - tiešsaistes notikumam, kā ietvaros tu vari kopā ar četriem savas jomas aizrautīgiem meistariem ķerties pie darbiem, kas šī brīža juceklī palīdzēs rast mieru un prieku par kaut kā darīšanu tāpat vien, nevis pienākuma vārdā. 

TALKa 13. maijā plkst.19.00 ar četrām praktiskām sesijām: 

~1~ Kā sadzirdēt sevi? - Psihoterapeite un Latvijas Radio 1 raidījuma “Vai tas ir normāli?” vadītāja Kristiāna Lapiņa parādīs, kā izmantot kognitīvi biheivioriālo pieeju prāta mieram

~2~ Kā ēst dabu?  - To, ka dabā viss garšo labāk, pierādīs konceptpavārs Renārs Purmalis 

~3~ Kā burvju trikos, izmantot ķermeņa valodu? - Brīnumu aizkulises atklās iluzionists Valdermārs Weiss 

~4~ Kā iekārtot savu Spotify? - Trikus populārākā straumēšanas servisa pilnvērtīgai izmantošanai atklās Pieci.lv DJ Toms Grēviņš

TALKas tiešraide būs pieejama Facebook vidē. Pievienojies te un pamēģini, cik dažādi var izpaust sevi!

 

TALKa  ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā, katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī uzsākt kādu jaunu nodarbošanos. Ja demokrātija ir vairāk par ideju, tad šis ir īstais laiks to praktizēt, meklējot veselīgus izspausmes veidus, darot to, kas palīdzēs augt tev un kopā ar tevi - arī citiem.

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.