Lai atzīmētu mūsu 8. jubileju un karsto vasaru, 23. jūlijā no pulksten 13.00 līdz 23.00 esam nolēmuši sarīkot īpašu dārza svētku ballīti! 

Tās laikā no “Hanzas perona” vasaras terases noritēs tiešraide ar mūziķu rolanda če, Aivo Oska, Elizabetes Gailes, Kato, AnnaKrista, “Citi Zēni”, un “Sudden Lights” uzstāšanos. Tā būs lieliska iespēja vienā vakarā dzirdēt Latvijas popmūzikas šī brīža labākos jaunos censoņus.

Dārza svētku laikā noritēs arī interesantas sarunas par aktuālu tēmu – augu vietu pilsētā kā būtisku aspektu pilsētnieku dzīves kvalitātes uzlabošanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Būs dzirdamas arī intervijas ar ekspertiem un praktiķiem, lai noskaidrotu, kā palīdzēt pilsētai kļūt zaļākai un kā veiksmīgi apzaļumot savu privāto telpu. Kopā ar mūziķiem mēs izveidosim arī pārvietojamu dobi, lai savas raidīšanas sākumpunktu – Rīgu – padarītu zaļāku. 

Mūsu jubilejas atzīmēšana ir tradīcija, kuras laikā mēs vēlamies mūsu klausītājus iepazīstināt ar šī brīža aktuālāko mūziku un pastāstīt par dažādām kultūras, mākslas, ekoloģijas u.c. tēmām.

Dārza svētkus varēsi apmeklēt arī tu ar sadarbspējīgu digitālo Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Bet, ja netiec, tad koncertu tiešraides būs redzamas arī mūsu “Facebook” lapā.