No pirmdienas, 27. septembra, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv jauno rīta šovu „Rīta radio” vadīs DJ Magnuss Eriņš, producente Elīna Baltskara un jauniešu iedvesmotāja – sociālo tīklu satura veidotāja Lota Ulmane. 

 

No pirmdienas līdz ceturtdienai „Rīta radio” piedāvās enerģiju, mūziku, aktuālu informāciju, pozitīvas sarunas, smieklīgas spēles un vienkārši labu rīta iesākumu ar trīs nedaudz dulliem jauniešiem - ētera personību Magnusu Eriņu, satura guru Elīnu Baltskaru un jauniešu iedvesmotāju Lotu Ulmani. Ēterā skanēs daudz jaunu rubriku, sākot ar “Valodas mazgātavu” par slenga un senvārdu lietojumu, līdz “Omes bonusam” ar padomiem jauniešu ceļā uz pastāvīgu dzīvi. Rīta šova vadītāji viens otram metīs arī nedēļas izaicinājumus uz kādu trakulību, ikdienas paradumu maiņu vai labo darbu darīšanu, kam varēs sekot līdzi arī Pieci.lv sociālo tīklu profilos.

 

Savukārt piektdienās DJ Magnuss Eriņš spēlēs ballīti, jau rīta agrumā iegriežot pēdējo nedēļas darba dienu brīvdienu noskaņās. „Tā drīzāk būs saspēle: viena dziesma no manis, otra – no klausītājiem, un tā vairākus raundus pēc kārtas. Laba ballīte izdodas tikai tad, kad DJ un auditorija ir uz viena viļņa – to arī centīšos noķert,” skaidro Magnuss Eriņš.

 

Jaunā Pieci.lv ētera personība Lota Ulmane ir enerģijas pilns cilvēks – veido sociālo tīklu saturu un iedvesmo daudzus tūkstošu sekotāju. Paralēli rīta šova veidošanai un aktivitātēm sociālajos tīklos, Lota turpina studēt komunikācijas zinātnes un vadīt savu podkāstu „Meiteņu Tualete”.

 

„Nevaru sagaidīt pirmdienu, lai veidotu kaut ko jaunu ar cilvēkiem, kurus cienu, un ar kuriem jūtos tik uzlādēta! Es ticu, ka mēs uzrunāsim vēl vairāk jauniešu no visas Latvijas un to centīsimies darīt caur jaunām rubrikām un lielu rīta ballīti, kas sniegs enerģiju visai atlikušajai dienai. Zinu, ka runāt radio būs izaicinājums, taču tā arī ir kāda maza sapņa realizācija,” 

atzīst „Rīta radio” jaunā vadītāja Lota Ulmane. Rīta šova ietvaros Lotas pārziņā būs kino un izklaides notikumi, jaunumi sociālajos tīklos un radio ekskursiju vadīšana, piedāvājot brīvdienu maršrutus uz dažādām Latvijas vietām.