Pievienojies jau ceturtajai “kā ir būt: TALKai” - tiešsaistes notikumam, kā ietvaros tu vari kopā ar četriem savas jomas aizrautīgiem meistariem ķerties pie darbiem, kas šī brīža juceklī palīdzēs rast mieru un prieku par kaut kā darīšanu tāpat vien, nevis pienākuma vārdā. 

TALKa 30. septembrī plkst.19.00 ar četrām praktiskām sesijām: 

~1~ Kā sakārtot savus pierakstus? - Ar metodēm dalīsies "Iespējamā Misija" kurators, vēstures skolotājs un supervīzors Edgars Plētiens

~2~ Kā domāt skicējot?  - Līdzdarboties aicinās Riga Sketching School dibinātāja, māksliniece Agnese Aljēna

~3~ Kā plānot savu laiku? - Rādīs lektors un jauniešu mentors Ulvis Kravalis

~4~ Kā uzsākt studijas ārzemēs? - Savā pieredzē dalīsies Diāna Paula Upmale, kura šobrīd studē Bocconi Universitātē Milānā

TALKas tiešraide būs pieejama Facebook vidē. Pievienojies te un pamēģini, cik dažādi var izpaust sevi!

"kā ir būt: TALKa" ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā, katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī uzsākt kādu jaunu nodarbošanos. Ja demokrātija ir vairāk par ideju, tad šis ir īstais laiks to praktizēt, meklējot veselīgus izspausmes veidus, darot to, kas palīdzēs augt tev un kopā ar tevi - arī citiem.

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.