Pievienojies “kā ir būt” TALKai -  tiešsaistes notikumam, lai kopā ar četriem savas jomas aizrautīgiem meistariem ķertos pie darbiem, kas šī brīža juceklī palīdzēs rast mieru kopā ar rotaļīgu darbošanās prieku.

Pirmā TALKa 18. martā plkst.19.00 ar četrām praktiskām sesijām:

~1~ Kā uzzīmēt dienasgrāmatu? - lustratore un dzejniece Lote Vilma Vītiņa rādīs kāpēc un kā piefiksēt savu dzīvi vizuāli.

~2~ Kā dejot nedejojot? - Dejotāja Asnate Rikse atklās, kā veicināt vēlmi sākt dejot, atgādnot, ka - ja tev liekas, ka to neproti, tad tas ir tikai tāpēc, ka tā domā!

~3~ Kā audzēt sēnes savā virtuvē? - Pavārs Toms Barsuks iepazīstinās ar tējas sēni jeb kombuču un iemācīs to pagatavot katram savā virtuvē.

~4~ Kā ieiet dabā? - Pasaules Dabas fonda vēstnese Kristīne Garklāva ne tikai dalīsies ar to, kāpēc būt dabā ir būtiski, bet arī pastāstīs, kā turp doties pēc iespējas draudzīgāk un saudzīgāk.

TALKas tiešraide būs pieejama  Facebook vidē. Pievienojies un pamēģini, cik dažādi var izpaust sevi!

 

TALKa  ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā, katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī uzsākt kādu jaunu nodarbošanos. Ja demokrātija ir vairāk par ideju, tad šis ir īstais laiks to praktizēt, meklējot veselīgus izspausmes veidus, darot to, kas palīdzēs augt tev un kopā ar tevi - arī citiem.

 

 

 

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

 

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.