Maijā liela daļa no mums, kuri kārto pēdējos vidusskolas eksāmenus un augstskolas sesijas, gaida, kad atkal varēs uzelpot. Lai šo periodu padarītu mazāk nogurdinošu, jaunākajā "kā ir būt: TALKā" mēs esam uzaicinājuši 4 ekspertus, kuri dalīsies padomos, kā izturēt saspringto mācību semestra noslēguma posmu.

 

TALKa 12. maijā plkst. 19.00 ar četrām sesijām: 

  1. Kā ēst, lai gūtu enerģiju? - Atbildēs sertificēta uztura speciāliste, Instagram profila “Uzlabo” autore Viktorija Zakarkeviča
  2. Kā uzlabot miega kvalitāti? - Padomos dalīsies neiroloģe Madara Mičule
  3. Kā iekārtot savu darba vidi? - Skaidros vadošais darba vides stratēģis Oļegs Ņikitins
  4. Kā saplānot savu laiku? - Pieredzē dalīsies LU studente un sociālo tīklu satura veidotāja Paula Birzniece

TALKas tiešraide būs pieejama Facebook vidē, atzīmē "Going", lai saņemtu atgādinājumu un nepalaistu garām. Pievienojies un pamēģini kaut ko citādu! 


***

Vairāk par TALKas runātājiem:

Viktorija Zakarkeviča: sertificēta uztura speciāliste, veselīga uztura ceļveža un Instagram profila “Uzlabo” autore. 
Madara Mičule: neiroloģe ar padziļinātu interesi miega medicīnā, kura šobrīd izstrādā savu promocijas darbu miega medicīnas tēmā.
Oļegs Ņikitins: vadošais darba vides stratēģis Latvijā, "Lietus" dibinātājs. Viņa veidotā konsultāciju uzņēmuma primārais pakalpojums ir darba vides stratēģijas izstrāde. 
Paula Birzniece: Latvijas universitātes ārstniecības otrā kursa studente un sociālo tīklu satura veidotāja. Aktīvi darbojas Instagram, kur iedvesmo sekotājus tiekties pēc mērķiem un nebaidīties studēt, patiesi atklājot, kā izskatās studenta ikdiena.

***

TALKa ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā, katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī pamēģināt kaut ko jaunu. 

***

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.