Šonedēļ piecis laiks otrajai “kā ir būt: TALKa” - tiešsaistes notikumam, kā ietvaros tu vari kopā ar četriem savas jomas aizrautīgiem meistariem ķerties pie darbiem, kas šī brīža juceklī palīdzēs rast mieru un prieku par kaut kā darīšanu tāpat vien, nevis pienākuma vārdā. 

TALKa 15. aprīlī plkst.19.00 ar četrām praktiskām sesijām: 

~1~ Kā atvērt savu spontanitāti? - “Tea Tree” improvizācijas teātra vadītāja Mairita Strūberga parādīs praktiskus vingrinājumus, kas palīdzēs ļauties mirklim   

~2~ Kā iekurt ugunskuru? - Roberts Rubenis, “Sense of Team” komandu treneris, soli pa solim izskaidros, kā iegūt uguni jebkādos apstākļos

~3~ Kā kaut ko pateikt? - Rakstnieks Rvīns Varde veltīs 15 minūtes būtiskajam. 

~4~ Kā nomierināt prātu? - Cīņas mākslu skolotājs Volfgangs Vinters atklās, kā sagatavot prātu darbībai. 

 

TALKas tiešraide būs pieejama Facebook vidē. Pievienojies un pamēģini, cik dažādi var izpaust sevi!

 

TALKa  ir daļa no plašāka Latvijas Radio 5 - Pieci.lv projekta “kā ir būt”, kas veltīts sarunām par pandēmijas laika ietekmi uz Eiropas jauniešu pieredzi. Ņemot vērā daudzviet citur pasaulē notiekošo, kas ierobežo jaunatnes vārda brīvību un tiesības uz demokrātiju, papildus unikālu pieredžu sarunām “kā ir būt” podkāstā, katru mēnesi stundas ietvaros aicinām ne tikai iztēloties, bet arī uzsākt kādu jaunu nodarbošanos. Ja demokrātija ir vairāk par ideju, tad šis ir īstais laiks to praktizēt, meklējot veselīgus izspausmes veidus, darot to, kas palīdzēs augt tev un kopā ar tevi - arī citiem.

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

 

 

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.