Par Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv satura galveno redaktoru no pirmdienas, 25. marta, kļūst līdzšinējais kanāla producents un ētera personība Toms Putniņš, informēja Latvijas Radio Komunikācijas un projektu vadības daļā.

Putniņa ambīcijas esot izveidot Latvijas Radio 5 par varenāko radiostaciju Latvijā, veidojot ciešāku kontaktu ar jauniešu auditoriju un piedāvājot auditorijai jaunus un nebijušus satura formātus. 

Kā norādīja Latvijas Radio 5 direktors Kārlis Kazāks, Latvijas Radio 5 viens no būtiskiem uzdevumiem ir atrast un pilnveidot jaunas mediju personības.

"Toms Putniņš jau vairākus gadus ir pierādījis sevi kā radošu un tajā pašā laikā pragmatisku personību, kas viņam ir ļāvis strauji augt. Toma iesaiste pēdējo gadu "Dod pieci!" labdarības maratonu satura veidošanā, kā arī virkne citu veiksmīgu ideju un to realizācija mūs ir pārliecinājusi. Ar prieku redzam viņu nu jau satura galvenā redaktora amatā," pauda Kazāks.

Latvijas Radio galvenā redaktore Anita Brauna atzīmēja: "Mēs esam pārliecināti, ka jauniešu saturs jāveido jauniešiem. Toms sevi spilgti parādīja Latvijas Radio 5 ēterā, vēl būdams vidusskolnieks. Viņš ir talantīgs, ar augstiem mērķiem un apbrīnojamām darbaspējām, un tas ir labs pamats, lai stātos pretī vienam no lielākajiem mūsdienu mediju izaicinājumiem – radīt jēgpilnu saturu, kas spētu uzrunāt jauniešu auditoriju."

Putniņš ir ļoti gandarīts, ka ar saviem darbiem ir pierādījis spēju ieņemt tik atbildīgu amatu. "Visaptverošais mērķis, stājoties galvenā satura redaktora amatā, ir padarīt Latvijas Radio 5 par varenāko radiostaciju Latvijā. Radīt saturu, kas satricina visu Latviju. Tas nebūs viegli un netiks panākts līdz pirmajai izspēlei hokeja čempionātā, bet, stiprinot "Pieci.lv" digitālā satura zīmolu jauniešu vidū, veidojot ciešāku kontaktu ar skolām, radot vēl neredzētu saturu Latvijas informatīvajā telpā un dienaskārtībā izceļot saturu, kas paspilgtina cilvēka ikdienu, ticu, ka tas ir pa spēkam gan man, gan visai Latvijas Radio 5 komandai!"

Putniņš Latvijas Radio strādā četrus gadus. Viņš bija viens no jauniešiem, kurš pieteicās un absolvēja pirmo Latvijas Radio 5 DJ skolu. Pēc tās viņš turpināja darbu radio, vadot ēteru nedēļas nogalēs un darba dienu vakaros, vēlāk kļuva par pilna laika ētera producentu un pagājušajā gada labdarības maratonā "Dod pieci!" pildīja galvenā producenta pienākumus.  Pašlaik Toms turpina studēt Rīgas Juridiskajā augstskolā, apgūstot programmu "Tiesības un bizness" un aktīvi līdzdarbojas studentu pašpārvaldē.