Mums ir pavisam jauns podkāsts par skriešanu! 

Kad Toms Grēviņš apņēmās noskriet vairākus maratonus, mācoties no nulles, viņš saprata, ka nemaz nav tik daudz informācijas par skriešanas kultūru Latvijā. Tāpēc viņš ķērās pie darba un izveidoja pats savu podkāstu “Runājam par skriešanu ar Tomu Grēviņu”! Sešās aizraujošās sarunās ar profesionāļiem, rekordistiem, ārstiem un skriešanas entuziastiem viņš meklē atbildes uz katram skrējējam interesējošiem jautājumiem:

 

Pirmais Toma Grēviņa viesis ir Latvijas rekordists maratonā Valērijs Žolnerovičs, kura 2017. gadā uzstādītais rekords (2.14:23) joprojām nav pārspēts:

 

Otrajā epizodē Toms Grēviņš sarunājas ar Rīgas maratona organizatoriem Airu Leiti, Aigaru Nordu un Mārtiņu Priedi par maratonu aizkulisēm:
 

 

Trešā ir saruna ar fizioterapeitu Elvi Puromu par skriešanu un veselību:

 

Savukārt, pārējās 3 epizodēs dzirdēsi ļoti interesantus skriešanas pieredzes stāstus. Būs saruna ar Eviju Reini, kura 2021. gadā uzstādīja Antarktīdas maratona rekordu sievietēm, ar Rimantu Liepiņu par taku skriešanu un ar trako skrējēju Jāni Ābolu jeb Āboljanku par skriešanu bez robežām:

 

Ja esi pieredzējis sportists vai vēl tikai plāno pirmo skrējienu - šis podkāsts tev noteikti ir jādzird. Meklē jau tagad populārākajās straumēšanas vietnēs vai te! Piespied pogu "sekot" un droši dalies ar to sociālajos tīklos.