Uzsākot jauno mācību gadu, Latvijas Radio 5 - Pieci.lv piedāvā bez vairākiem talantīgiem jauniešiem kopā ar Pieci.lv raidījumu vadītājiem Tomu Grēviņu, Martu Grigali, Magnusu Eriņu, Karmenu Stepanovu, Lindu Samsonovu un Aleksi Vilciņu apgūt radio dīdžeja prasmes, pašiem izmēģināt spēkus radio raidījumu veidošanā un vadīšanā, uzzināt daudz jauna par radio aizkulisēm, kā arī darboties īpašā POP UP interneta radio!

DJ skolas nodarbības notiks Latvijas Radio Multimediju studijā 1 reizi nedēļā, kopā sešas nedēļas, sākot no no 2019.gada 16. septembra līdz 2019.gada 27.oktobrim, un tajā uzņems līdz 6 audzēkņiem (var pieteikties arī DJ dueti, trio, ansambļi utt.!)

DJ skolas dalībnieki, konsultējoties ar LR5 dīdžeju - padomdevēju, skolas ietvaros katru nedēļu izveidos stundu garu pārraidi, kuras formātu, tematus un mūziku izvēlēsies paši dalībnieki.

Ja tev ir 15 līdz 19 gadi un tu vēlies pieteikties, tad līdz 2019. gada 11. septembrim uz epasta adresi dod@pieci.lv atsūti īsu eseju, kurā apraksti, ko veselu stundu vēlētos darīt pieci.lv ēterā. Klāt pievieno arī īsu savas balss paraugu audio failā!

Ar konkursa nolikumu vari iepazīties ŠEIT. DJ Skolas nodarbības ir BEZMAKSAS!


Uz tikšanos pie radio pults!