No 12. jūnija Latvijas Radio 5 – Pieci.lv katru piektdienas vakaru skanēs jauns elektroniskās deju mūzikas  raidījums “Deju stacija” Magnusa Eriņa vadībā. No pulksten 19.00 līdz 21.00 ēterā tiks atskaņota svaigākā un aktuālākā mūzika no dažādiem plašās industrijas apakšžanriem.

“Deju un elektroniskā mūzika ir viens no Top3 visvairāk klausītajiem mūzikas žanriem pasaulē. Tas nenoliedzami ir ietekmējis populārās mūzikas attīstību pēdējā desmitgadē un turpina to darīt. Esmu pārliecināts, ka šis žanrs, kura klausītāju pulks aizvadītajos gados Latvijā ir ievērojami audzis, Pieci.lv ir uz palikšanu,” stāsta Pieci.lv mūzikas redaktors Mārtiņš Makreckis un aicina ikvienu pievienoties “Deju stacijai” savā mājā, automašīnā vai, ciemojoties pie draugiem. 

Pēc pauzes ēterā atgriežas arī raidījuma “Pieci brauc” piektdienu rubrika “Kinokults” kopā ar Sergeju Timoņinu, tagad jaunā laikā 18.30, savukārt Latviešu mūzikas tops, kas iepriekš skanēja pulksten 20.00, turpmāk Pieci.lv ēterā būs dzirdams piektdienās no pulksten 12.00 līdz 13.00.