Turpmāk otrdienās no plkst. 22.00 līdz pusnaktij Latvijas Radio 5 ēterā skanēs Toma Grēviņa autorraidījums „Grēviņa kabinets”. Toma Grēviņa kā mūzikas eksperta vārds komentārus neprasa, un līdzšinējā pieredze rāda, ka LR5 auditorija labprāt seko Toma muzikālajiem ieteikumiem.

„„Grēviņa kabinets” ir secīgs turpinājums raidījumam „Pieci klausās”, kas skanēja ēterā no 2016. gada līdz šī gada vasarai. Latvijas Radio 5 ir medijs, kas atspoguļo visu jauno, tāpēc likumsakarīgi, ka arī raidījumā „Grēviņa kabinets” būs iespēja iepazīties ar jauniem ierakstiem ne tikai popmūzikas žanros, bet arī akadēmiskajā mūzikā un džezā. Pats raidījuma lozungs – „arī nopietnāka mūzika” – man šķiet ļoti daudz paskaidro,”norāda Latvijas Radio 5 radošais direktors un ētera personība Toms Grēviņš, kurš izvēlēto mūzikas izlasi papildinās arī ar komentāriem par izvēlēto dziesmu un atskaņoto mūziķu aktualitātēm.

Raidījums „Grēviņa kabinets” klausītājiem pieejams Latvijas Radio 5 ēterā otrdienās no plkst. 22.00 līdz 24.00 ar atkārtojumu sestdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00. Ik nedēļu tiks atjaunota arī mūzikas izlase LR5 Spotify kanālā „Kabineta kolekcija”.