Mēs to izdarījām! Noslēdzies vasaras projekts "ar 20 eiro kabatā".
 
Lai atpūstos un izklaidētos ne vienmēr nepieciešams braukt uz ārzemēm vai tērēt daudz naudas. To šīs vasaras laikā pierādīja multimediju projektu producente Monika Martinso kopā ar kolēģiem Emīlu Trauliņu un Karmenu Stepanovu.
 
Ideja bija projekta ietvaros paviesoties visos 4 Latvijas novados - Vidzemē, Zemgalē, Latgalē un Kurzemē. Lai labāk saprastu, kur tieši doties, ko redzēt un apskatīt, katrā epizodē mums pievienojās izvēlētajās pilsētās dzimuši, auguši vai šobrīd dzīvojoši jaunieši. Ieteikumus mēs vaicājām arī Pieci.lv Instagram sekotājiem. Papildus tam, katrā raidījumā mums bija uzdevums iekļauties 20 eiro budžetā - tas skatītājiem deva lielāku sapratni par to, ko darīt un cik tieši tas izmaksā.
 
 
1. epizode - devāmies uz Ogri kopā ar vingrotāju apvienības "Street Warriors" pārstāvjiem Gati Kondrātu un Luīzi Šlihtu.
 
 
2. epizode - devāmies uz Jelgavu kopā ar komiķi un grupas "Singapūras Satīns" dalībnieku Edgaru Bāliņu.
 
 
3. epizode - devāmies uz Cēsīm kopā ar "zero waste" dzīvesveida piekritēju, vegāni un YouTuberi Elizabeti jeb Eņģeļmeiteni.
 
 
4. epizode - vienā braucienā apvienojām Preiļus un Līvānus kopā ar "vienkāršo latgalieti", sociālajos tīklos daudziem zināmo Lauri Zalānu.
 
 

5. epizode - devāmies uz Kuldīgu kopā ar brāļiem Kaņukiem. Krists Kaņuks ir profesionāls BMX braucējs, brālis Kristaps Kaņuks ir jaunietis, kurš aizraujas ar mūziku, repu un citu iedvesmošanu ik dienas.

 

Paldies, ka skatījies!

Raidījuma idejas autore un producente: Monika Martinso

Radošā komanda: Emīls Trauliņš un Karmena Stepanova

Raidījumu montāža: Renarts Kirejevs un Miks Jeluškins.