24. februāris ir diena, kad apritēs divi gadi, kopš sākās Krievijas plaša mēroga iebrukums Ukrainā. Raidījumā ‘’Citi rīti’’ viesojas mūzikas producents, komponists, džeza pianists un skaņu režisors Edgars Vilcāns, kurš pirms diviem gadiem bija spiests pamest mājas, karjeru un darbu Kijivā, lai meklētu patvērumu Latvijā. Esot Latvijā, viņš ir turpinājis darboties ne tikai mūzikas industrijā, bet ir bijis arī labdarības maratona "Dod pieci!" radio dīdžejs.

‘’Es sapņos redzu Kijivu, kurā es esmu kopā ar saviem draugiem no Latvijas, un mēs satiekam manus draugus no Ukrainas. Mēs kopā ejam ēst šaurmu - tas ir kā kebabs, tikai garšīgāks. Tā ir bilde, ko es redzu gandrīz vai katru nakti. Regulāri. Saka, ja divreiz ir viens un tas pats sapnis ir parādījies, tas kaut ko nozīmē. Man tā jau ir reizes, nezinu, 400. Es atrodos dažādās vietās, bet vienmēr tā ir Kijiva, jo es tur esmu piedzimis,'' stāsta Edgars.

Sarunas ietvaros vairāk uzzinājām par viņa dzīvi Latvijā, sapņiem, māju sajūtu un ilgām pēc draugiem Ukrainā, kā arī pārrunājām ukraiņu mūzikas aktualitātes un jaunumus. 

Edgara Vilcāna mīļāko ukraiņu dziesmu tops: 

1. Dorn - стыцамен 

2. Onuka - misto

3. Dovi (feat. KOLA) - Жити лиш в тобі

4. Alyona alyona - залишаю свій дім

5. Подих - Джамала

6. Сердючка - гоп гоп