Nedēļu Latvijas Radio 5 iesākam ar labiem darbiem - pievēršam uzmanību Latvijas Kustībai par Neatkarīgu Dzīvi (LKNDZ), kura gatavo sveces, lai krātu līdzekļus palīdzībai jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Intervijas stundā viesojas komiķis Rūdolfs Kugrēns, lai pastāstītu par savu jaunāko izrādi "Turpinājums". Rīta cēlienā kopīgi diskutējam par to, kurai grupai vai izpildītājam vislabāk piestāvētu dziesma ar nosaukumu "Jūtas Tuksnesī" un vai tas ir par vietu vai sajūtu.

Vārda dienas

Rauls, Rodrigo

Laika prognoze

+17...19, daļēji mākoņains laiks

Svarīgākās dienas ziņas

  • Visiem ģimenes ārstiem, kuriem ir līgums ar Nacionālo veselības dienestu būs jāapzvana tie pacienti, kuri pie ārsta nav bijuši trīs un vairāk gadus, un tādu ir gandrīz 300 000;

  • Septiņus gadus pēc misijas uzsākšanas Amerikas Savienoto Valstu Jūtas tuksnesī svētdien nosēdās  NASA kapsula ar paraugiem no asteroīda;

  • Sarunās ar kinostudiju vadību vakar vakarā panākta provizoriska vienošanās, kas varētu izbeigt gandrīz piecus mēnešus ilgušo Holivudas scenāristu streiku.

Rīta viesis

Rūdolfs Kugrēns - komiķis, raidījumu vadītājs, kā arī komiķu apvienības Comedy Latvia dalībnieks. Plašākai auditorijai prezentējis vairākas stāvizrādes, kā piemēram, "NēNuJā", "Prieks", kā arī "Plezīrs". Uzstājies Comedy Latvia tūrēs, kā arī politiķu cepienos. Pie mums ieradies, lai pastāstītu par savu jaunāko izrādi "Turpinājums".

Cits negadījums

Kāds uzņēmums pasūta, bet vēlāk atsakās iegādāties cilvēku ar īpašām vajadzībām ražotās sveces, tādēļ tās saražotas un palikušas pāri.

Arī tev ir iespēja iegādāties savu sveci un tādejādi palīdzēt Latvijas kustībai par neatkarīgu dzīvi (LKNDZ) ceļā uz savu sapni par grupu māju jauniešiem.