Piektdiena, 20.10.2023. Latvijas Radio 5 ēterā noslēdzam ar Aminatu un DJ Rudd, kā arī sarunām par Aminatas ilgi gaidīto 27. oktobra solokoncertu "Paisums - Bēgums" koncertzālē Palladium Rīga, kurā notiks pirmatskaņojums viņas jaunākajam albumam "Savvaļas pusē". Paralēli ar klausītājiem spriežam par viņu neparastākajiem negadījumiem un noskaidrojam, ka par nedēļas negadījumu, jeb īsdziesmu kļūst - "Koromorāns".

 

Vārda dienas

Leonīda, Leonīds

Laika prognoze

Mākoņains, temperatūra +1...+6. Austrumos atsevišķās vietās ceļi saglabāsies slideni

 

Rīta viesis

Aminata & DJ Rudd šorīt ieradušies Latvijas Radio 5, lai pastāstītu par Aminatas ilgi gaidīto 27. oktobra solokoncertu "Paisums - Bēgums" koncertzālē Palladium Rīga, kurā notiks pirmatskaņojums viņas jaunākajam albumam "Savvaļas pusē".

Aminata Savadogo

Latvijas dziedātāja, dziesmu autore un modele. 2015. gadā uzvarēja Eirovīzijas Latvijas nacionālajā atlasē ar dziesmu Love Injected un pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Vīnē, kur finālā ieguva 6. vietu.

DJ Rudd (Rūdolfs Budze)

DJ, mūzikas producents un dziesmu autors. Strādājis pie tādām dziesmām kā MARTA "Drāma", Astro'n'out "Uzmācīga Melodija (Mani)", Aminata "Nejauc Man Prātu", Astro'n'out un Sudden Lights "Haosā", Singapūras Satīns "Blingi", Patrisha "Jūtas nolietotas". Dzirdams savā podkāstā - DJ Rudd podkāsts.

 

Svarīgākās dienas ziņas

 

 • Kultūras ministre Agnese Logina (P) šodien tiksies ar Okupācijas muzeja vadītāju Solvitu Vību, lai pārrunātu "Stūra mājas" jautājumu. Lai Okupācijas muzeja ekspozīcija varētu turpināt darbu Tetera namā, neatliekamo darbu veikšanai nepieciešami 847 000 eiro.

 • Latvijas basketbolists Artūrs Žagars savainojuma dēļ šosezon vairāk nespēlēs, ceturtdien paziņoja viņa pārstāvētā Viļņas "Wolves" komanda.

 • Šodien tiks noskaidrots lielākais ķirbis. Jau 18. reizi Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā norisināsies Latvijas lielākā ķirbja čempionāts, kur no desmit finālistiem kopā ar Latvijas vadošajiem spēkavīriem noskaidros šī gada smagāko audzēto ķirbi.

Dienas jautājums

"Kāds ir tavs apkaunojošais stāsts ar kuru esi gatavs dalīties?"

 • Iepildīju nepareizo degvielu mašīnā

 • Nejauši aizskatījos un izrādās blenzu virsū nepazīstamam cilvēkam

 • Aizskatuvē izmēģināju tekstu un nepamanīju, ka jau ir ieslēgts mikrofons

 • Nokritu bedrē, kur ielej mašīnas eļļas

 

Jaukās ziņas

 • Ņuhempšīras universitāte, gatavojoties Helovīna svinībām, novietojusi ķirbju skulptūras uz diviem universitātes pulkstens torņiem.

 • Oregonas štatā noskaidros vai 6 gadus jaunais bullis Romeo ir lielākais pasaulē, ar ko viņš varētu iekļūt Ginesa rekordistu sarakstā. Romeo ir 1,90 garš augumā.

 • Londonā uz mājas otrā stāva palodzes iesprūdis kāds haskijs, kam esot bijis bail doties pie ugunsdzēsējiem un vienīgais veids kā glābēji varēja nelaimē nonākušo pūkaini glābt, bija pievilinot ar suņu našķiem.

 • Kāds policijas iecirknis Dienvidāfrikā vakar pamanīja aiz iecirkņa klaiņojošu negaidītu viesi - vairāk kā 3 metrus garu krokodilu. Krokodils tika sagūstīts un nogādāts savvaļā.
   

Cits negadījums - nedēļas TOP