Trešdiena, 8.novembra rīts, iesākas ar sarunu par to, cik daudz laika mums un klausītājiem ir nepieciešams, lai pamostos. Rubrikā "Vislatvijas Sasaukšanās" uzzinājām par klausītāju brokastu paradumiem. Rubrikā "Dienas Jautājums" šodien izskan jautājums "Kura ir tava mīļākā anekdote?". Savukārt, studijā ciemojas komiķis, rakstnieks un šovu vadītājs Maksims Trivaškevičs, lai pastāstītu vairāk par savu jau ceturto soloizrādi "Stāstīšu jokus".

 

Vārda dienas

Agra, Aleksandra

 

Laika prognoze

Visā Latvijā gaidāms lietus, gaisa temperatūra +7...+11 grādi

 

Rīta viesis

Šodien pie mums viesojās komiķis Maksims Trivaškevičs, kas pastāstīja par savas ceturtās soloizrādes "Stāstīšu jokus" tapšanu un norisi.

Maksims Trivaškevičs

Atpazīstams ar savu humoru, kas skatītājus nereti sasmīdina līdz asarām. Viņš ir piedalījies Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā” un „Gandrīz ideālās vakariņās”. Tāpat arī bijis humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs. Viņš ir komiķis, šovu vadītājs, rakstnieks un arī fizioterapeits.

 

Svarīgākās dienas ziņas

 • Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons vakar vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar rezultātu 2:3 papildlaikā piekāpās Karolīnas "Hurricanes" vienībai.

 • Pēdējo nedēļu laikā daudzi pazemes grūdieni satricinājuši Rei-kjanes pussalu Islandē. Tas varētu liecināt par drīzu tuvējā vulkāna izvirdumu, kas, varētu apdraudēt slaveno "Zilās lagūnas" spa kūrortu.

 • Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēdē spriedīs par demogrāfisko situāciju Latvijā un, kā to uzlabot. Latvijā pagājušajā gadā reģistrēts par 10,8% mazāk jaundzimušo nekā gadu iepriekš.

 

Dienas Jautājums

"Kāda ir tava mīļākā anekdote vai tēta joks?"

 • "Zinātnieki ir atklājuši sausas ādas iemeslu. Iemesls tam ir dvielis."

 • "Man ir daudz joku par bezdarbniekiem. Diemžēl, neviens no tiem nestrādā."

 • "Kāpēc koki nepārdzīvo par to, ka tiem krīt nost lapas? Jauns gads, jauns es."

 • "Kā sauce policistus, kas lieliski dzied? InstruMENTI."

 • "Zem kāda koka sēž zaķis lietus laikā? Slapja."

 

Jaukās ziņas

 • Īru šefpavārs Alans Fišers uzstādījis divus Ginesa Pasaules rekordus vien pāris dienu laikā. Pirmais bijis ēst gatavošanas maratons, kas ildzis 119 stundas un 57 minūtes, pārspējot iepriekš uzstādīto 93 stundu un 11 minūšu rekordu. Pēc vienas dienas atpūtas, Fišers mainījis rekordu individuālajā gatavošanas maratonā, sasniedzot 47 stundu un 21 minūtes rekordu, pārspējot līdz šim augstāko- 31 stundas un 16 minūšu rekordu.

 • Sandjego iedzīvotāji bija noraizējušies, jo nesen vakara stundā manījuši mistiskus objektus pie debesīm, pieņemot, ka tie varētu būt NLO. Izrādījies, ka tie ir ASV flotes karavīri, kam bijušas apmācības lekšanā ar izpletni.

 • Ohaio pamanīts brīvi klaiņojošs balts ponijs, kas drīz vien tika nogādāts atpakaļ savā mājvietā.