Trešdien, 6. decembrī, Latvijas Radio 5 raidījumā "Citi Rīti" ciemojas ansis un 181h, kas pastāstīja par apvienības "Netīrās Cilpas" jaunizdoto albumu "Melnezera grāmata" un koncertiem. Kopā ar klausītājiem rubrikā "Vislatvijas Sasaukšanās" noskaidrojām, ka aukstākā gaisa temperatūra ir -12 grādi Amatciemā un Augšdaugavas novadā. Dienas jautājumā izdomājām, kādi būtu mūzikas žanri un albumi, iedvesmojoties no jau izdotām literatūras grāmatām. 

Vārda dienas

Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks

Laika prognoze

Dienas sākumā mainīgs mākoņu daudzums, pēcpusdienā mākoņi izklīdīs. Nokrišņi nav gaidāmi, bet ceļi būs slideni. Gaisa temperatūra dienā no -9…-4 grādiem

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 studijā ieradušies divi mūziķi- ansis un 181h, kas pastāstīja par jauno mūzikas albumu "Melnezera grāmata", kā arī diviem gaidāmajiem koncertiem koncertzālē "Palladium".

ansis

Pašmāju reperis un hiphop producents. Vairākkārt ieguvis Zelta mikrofona balvu, piemēram par saviem albumiem "Liela Māksla" un "Balzams". Vairāk kā 15 gadu radošās darbības laikā ir strādājis ar tādiem projektiem kā PKI, Riekstu Armija, Kreisais Krasts un Dirty Deal Audio.

181h

Bītmeikeris un producents. Publiski hiphopā sācis darboties jau ap 2003. gadu. Kopš 2011. gada darbojas arī "Dirty Deal Audio" sastāvā. Sadarbojies ar atpazīstamiem latviešu mūziķiem, to starpā ir hiphop mākslinieki Skutelis, Edavārdi, Eliots un daudzi citi.

Svarīgākās dienas ziņas

  • No šodienas Jūrmalā deklarētie iedzīvotāji ar derīgu Jūrmalas iedzīvotāja karti varēs sākt izmantot bezmaksas braucienus ar vilcienu jebkurā maršrutā dzelceļa posmā Ķemeri-Rīga-Ķemeri.

  • Nākamajā gadā nemazināsies Lielbritānijas militārais atbalsts Ukrainai, tā pavēstīja Lielbritānijas ārlietu ministrs Deivids Kemerons.

  • Vārtsargs Elvis Merzļīkins vakar atvairīja 35 pretinieka metienus Nacionālās hokeja līgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas komanda “Blue Jackets” guva zaudējumu.

Dienas Jautājums

"Kuri latviešu literatūras darbi vislabāk saderētu ar mūzikas žanriem?"

  • Repa albums "Cilvēka bērns"

  • Drum and Bass albums "Baltā grāmata"

  • Tehno albums "Zaļā zeme"

  • Kristīgā repa mūzikas albums "Nāves ēnā"

  • Mūzikls "Nāves ēnā"

Jaukās ziņas

  • Notingemā, Apvienotajā Karalistē, tika nofilmēts un publicēts jauks video ar trīs lapsām, kas pie piebraucamā ceļa spēlējās sniegā.
  • Teksasā sieviete ir iegādājusies eglīti, kuru mājās izrotāja. Pēc kāda laika viņa pamanīja, ka tā kustās. Izrādās, ka eglītē bija palicis oposums.