Piektdien, 8. decembrī, viesojas Kārlis Kazāks, kas pastāstīja par gatavošanos labdarības maratonam "Dod pieci!" un visām aktualitātēm Latvijas Radio 5 studijā. Parunājām arī par Kārļa Kazāka radošo darbību ikdienā. Visa raidījuma ietvaros kopā ar nelielu palīdzību no klausītājiem sarīkojām dziesmu batlu sakarā ar gaidāmo labdarības maratonu "Dod pieci!".

Vārda dienas

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Laika prognoze

Lielākoties mākoņains laiks, gaisa temperatūra -9...-7 grādiem

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 studijā uz sarunu ir aicināts Kārlis Kazāks, kas pastāstīja par visu aktuālo Latvijas Radio 5 un gatavošanos labdarības maratonam "Dod pieci!". 

Kārlis Kazāks

Viņš ir mūziķis, dziesmu autors, dziesminieks, TV personība, komponists un Latvijas Radio 5 direktors. Mūziķa karjeras pirmssākumi meklējami Jelgavas 4. vidusskolā, skolas pūtēju orķestrī. Turpmāk darbojies grupā "Dull Doll" un dibinātajā grupā "Oceanfall". Kā solo māksliniekam, viņam ir izdoti deviņi mūzikas albumi, kur pēdējais ir 2020. gadā publicētais albums "Kopā". 

Svarīgākās dienas ziņas

  • Rīgā, Miera ielas posmā no Brīvības ielas līdz Tallinas ielai no šodienas būs aizliegts apstāties. Tā informē pašvaldībā.

  • Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers vakar izcēlās ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Vankūveras “Canucs” savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēt Minesotas “Wild” vienību.

  • Saeima šodien galīgajā lasījumā turpinās skatīt nākamā gada valsts budžeta projektu un to pavadošos likumus. Vakar, pirmajā budžeta skatīšanas dienā, Parlaments izskatījis 18 no 19 pavadošajiem likum-projektiem, bet līdz pašam budžeta likum-projektam vēl netika.

Jaukās ziņas

  • Piektdien Parīzes Dievmātes katedrāles restaurācija sasniegs nozīmīgu pavērsiena punktu. Grandiozais dievnams apmeklētājiem būs atvērts jau no 2024. gada 8. decembra, kas nozīmē, ka galvenie restaurācijas darbi līdz tam būs jāpabeidz.