Piektdien, 12. janvārī, viesojās koncertiestudējuma "Cabaret LA VIDA" mākslinieki- džeza orķestra vadītājs Toms Poišs, dziedātāja Gabriēla Zvaigznīte un dziedātāja Elza Rozentāle. Viņi pastāstīja par "Cabaret" izrāžu tapšanu un norisi. Ierastajā piektdienas rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika" klausītaji dungoja dziesmas, kuras turpmāk tika atskaņotas ētera laikā. Rubrikā "Dienas Jautājums" tika noskaidrots, cik daudzi klausītāji ir jau atmetuši vai saglabājuši savas Jaunā gada apņemšanās. 

Vārda dienas

Reina, Reinholds, Reinis, Renāts

Laika prognoze

Dienā gaidāmi nokrišņi, galvenokārt sniegs. Gaisa temperatūra 0...+3

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 rīta programmā "Citi Rīti" ciemojās dziedātāja Elza Rozentāle, džeza orķestra vadītājs Toms Poišs un dziedātāja Gabriēla Zvaigznīte, kas pastāstīja par koncertu "Cabaret LA VIDA".

Koncertiestudējums "Cabaret LA VIDA"

Jau kopš 2003. gada producenta un režisora Viktora Runtuļa vadībā top krāšņi "Cabaret" iestudējumi, kuros piedalās mūziķi, dejotāji, horeogrāfi, aktieri, cirka mākslinieki un daudzi citi. Šoreiz muzikālo un horeogrāfisko sižetu centrā – pati DZĪVE (LA VIDA sp.val.). Koncertiestudējuma "Cabaret LA VIDA" balsts un pamats, džeza orķestris “Absence” izpildīs pasaulē zināmas džeza, pop un roka balādes neierastos aranžējumos. Dejotāju trupa izrādi bagātinās ar akrobātiskiem priekšnesumiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Saslimstība ar gripu Latvijā turpina pieaugt, sasniedzot epidēmijas sliekšņa līmeni. Tāpēc no šodienas Slimību profilakses un kontroles centrs izsludina gripas epidēmiju.

  • Noslēdzoties Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska vizītei Latvijā, vakar notika preses konference Baltijas valstu medijiem. Zelenskis uzsvēra, ka Ukrainai ir nepieciešams dažāda veida militārais atbalsts, tostarp pret-gaisa aizsardzība.

  • Par 2024. gada dzīvotni Latvijas Dabas fonds ir izraudzījis mitrājus. Pie tiem pieder palieņu pļavas, zāļu purvi, augstie purvi, arī piejūras zālāji un dabiski applūstoši, pārmitri meži.

Dienas Jautājums

"Vai tu jau esi atmetis savas Jaunā gada apņemšanās?"

  • Nav nepieciešams Jaunais gads, lai kaut ko apņemtos.

  • Ar draugiem sarunājām pumpēties 100 reizes dienā. Pagaidām izdodas, bet vēl atlikušas 355 dienas.

  • Vienmēr apņēmos būt forša mamma. Cerams man izdodas.

Jaukās ziņas

  • Apvienotajā Karalistē no Zoodārza pazudis surikāts, varas iestādes aicina atsaukties, ja cilvēki ir viņu manījuši.

  • Defekti novērsti 2 no 7 bojātajiem elektrovilcieniem. Pārvadāt pasažierus ir gatavi 12 no 17 sastāviem, kas šobrīd ir uzņēmuma "Pasažieru vilciens" paspārnē.