Trešdien, 17. janvārī, Latvijas Radio 5 ciemojās mūzikas grupas "Rock'n'Berries" solists Oskars Millers un basģitārists Jānis Narbuts. Viņi pastāstīja par šodien iznākušo dziesmu "Pienāks Rīts", kas veidota kopā ar viesmākslinieci Katrīni Milleri. Rubrikā "Vislatvijas Sasaukšanās" tika noskaidrots, ka visbiežāk klausītāji izmanto vienu modinātāju, nedaudz mazāk klausītāju izmanto no diviem līdz pieciem modinātājiem, savukārt tikai daži izmanto vairāk par desmit. Dienas jautājumā atskaņojām klausītāju balss ierakstus ar dažādām modinātāju versijām. 

Vārda dienas

Dravis, Tenis

Laika prognoze

Šodien gaidāms neliels mākoņu daudzums, gaisa temperatūra no -10...-5 grādiem.

Rīta viesis

Par šodien iznākušo dziesmu "Pienāks Rīts" kopā ar dziedātāju Katrīni Milleri, kas zināma ar skatuves vārdu Katrīne Lukins, pastāstīja grupas "Rock'n'Berries" solists Oskars Millers un basģitārists Jānis Narbuts.

Grupa "Rock'n'Berries"

2013. gadā dibināta mūzikas grupa. 2016. gadā grupa izdeva savu debijas albumu “Smoothie Call” un devās albuma prezentācijas tūrē uz ārvalstīm. Vienas no iemīļotajām klausītāju dziesmām ir kļuvušas šī paša albuma “DayDream” un “Dvēselīt", kā arī konkursā "Supernova 2017" iesniegtā dziesma "Feel the Love".

Svarīgākās dienas ziņas

  • Ķīnas iedzīvotāju skaits pērn samazinājās otro gadu pēc kārtas, tā liecina publiskotie oficiālie dati. Ķīna reiz bija pasaules lielākā valsts pēc iedzīvotāju skaita, bet pērn to šai ziņā apsteidza Indija.

  • Dženifera Ģērmane vakar Austrijā pēc pirmā brauciena ieņēma 14.vietu Pasaules kausa posma kalnu slēpošanā slaloma sacensībās, bet pēc otrā brauciena pakāpās uz astoto pozīciju, kas ir visu laiku labākais rezultāts Pasaules kausa sacensībās neatkarīgās Latvijas kalnu slēpošanas vēsturē.

  • Šodien tiešsaistē no diviem dienā varēs sekot līdzi Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" nominantu paziņošanai. Šogad balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā saņems grupa "Kredo".

Jaukās ziņas

  • Dženifera Ģērmane vakar Flahavā, Austrijā, sasniedza 8. vietu slalomā Pasaules kausa posmā, sportistei vēlreiz labojot rekordu Pasaules kausa sacensībās neatkarīgās Latvijas kalnu slēpošanas vēsturē.

  • Vakar pie VEF tilta uz sliedēm iestiga 12. trolejbuss, ko iestumt palīdzēja turpat līdzās esošie 1. tramvaja pasažieri.