Otrdien, 23. janvārī, par godu simtajam Latvijas Radio 5 raidījuma "Citi Rīti" ēteram, studijā ciemojās vairāki viesi. Pirmos sagaidījām humoristiskā šova "Četri Brāļi" veidotājus- Mārtiņu jeb Kozmenu, Oskaru, Juri un Jāni. Savukārt, raidījuma pēdējā stundā ciemojās Edavārdi, kurš pastāstīja par jaunāko dziesmu "Ar dievu". Rubrikā "KasKurKoDaraKāpēc?" tika izveidota rīta pasaciņa: " Grupa "100. debija" Lizuma tautas namā iesilda mūzikas grupu "Tranzīts" , jo "Mixeri" nebija pieejami." 

Vārda dienas

Grieta, Strauta, Rebeka

Laika prognoze

Pārsvarā saglabāsies mākoņainas debesis, daudzviet gaidāms neliels lietus, maksimālā gaisa temperatūra būs +2...+5 grādi.

Rīta viesis

Šodien viesojās vairāki viesi. Raidījuma otrajā stundā sarunājāmies ar humoristiskā šova "Četri Brāļi" dalībniekiem, savukārt, pēdējā stundā aicinājām mūziķi Edavārdi pastāstīt par šodien iznākušo dziesmu "Ar dievu". 

"Četri Brāļi"

“Četru Brāļu” šovs ir humoriski piesātināts vakars divos cēlienos. Mazliet improvizācijas, iestudēti skeči, īpašie viesi, spēles ar skatītājiem, izaicinājumi brāļu starpā un dažādi citi pārsteigumi. Mākslinieki ir visi četri brāļi Kozlovski, sākot ar vecāko dēlu Mārtiņu jeb Kozmenu, trešo dēlu Oskaru, vidējo Juri un pastarīti Jāni.

Edavārdi

Mūziķis, hiphopa žanra dziesmu autors un izpildītājs. Vairāk kā desmit gadus uzstājas uz skatuves gan kā solo mākslinieks, gan arī kopā ar repa grupu “Singapūras Satīns”. Ar savām dziesmām ieguvis atzinību gan vietējā hiphopā, gan ārpus Latvijas, kur dažas no viņa iemīļotām klausītāju dziesmām ir “Kačā Karmu”, “Galvaskauss”, “Viss Ir Sarežģīti” un “Teikuma Beigās”.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Vakar vakarā kavējās vai bija atcelti vairāki pasažieru vilcienu reisi gandrīz visās līnijās. Pasažieru vilcienu kustība arī šorīt vēl nav pilnībā ierastajā kārtībā. Ir atcelti vairāki vilcieni Tukuma un Skultes līnijā.

  • Nacionālās basketbola asociācijas mačā vakar bez Kristapa Porziņģa sastāvā uzvaru guva Bostonas "Celtics", kas viesos ar rezultātu 119:110 pieveica viņa bijušo klubu Dalasas "Mavericks".

  • Šodien paziņos ASV Kinoakadēmijas balvas "Oskars" nomināciju sarakstu, kas viesīs skaidrību, vai video režisores un mākslinieces Signes Baumanes filma "Mans laulību projekts" turpinās sacensību par uzvaru kategorijā "Labākā pilnmetrāžas animācijas filma".