Ceturtdien, 25. janvārī, ciemojās apvienības "Goda vārds" solisti- Sencis un Grandmasters Neons. Viņi pastāstīja par gaidāmo 14. februāra koncertu "Lielā Džanga Palladium". Rubrikā "Eksotisks ceļojums uz Latgali" sazvanījāmies ar Daigu Laizāni, kas pastāstīja par "Pīci breinumi" cikla "Sapnis par..." jaunāko epizodi, kas šoreiz ir veidota par Norvēģiju. Rubrikā "Dienas Jautājums" uzjautājām, kādi varētu būt jaunie saukļi vilcienam "Vivi". 

Vārda dienas

Sigurds, Sigvards, Zigurds

Laika prognoze

Visā valstī gaidāmi nokrišņi - lietus, slapjš sniegs. Ceļi būs slideni. Gaisa temperatūra no +1 līdz +3 grādiem

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 viesojās Sencis un Grandmasters Neons jeb apvienība "Goda vārds", kuri pastāstīja par gaidāmo 14. februāra koncertu "Lielā Džanga Palladium". 

Sencis un Grandmasters Neons

Apvienības "Goda vārds" solisti. Pagājušajā gadā viņi ir uzstājušies 30-t reizes dažādās Latvijas pilsētās. Vislielākos laurus ir nesis albums “goda vards cetri” ar tādām dziesmām kā “Pielikt Seju”, “Pa Īstam” un “Stieņi un Tabletes”. Klausītāju iemīļota ir kļuvusi arī dziesma "3D", bet pēdējais albums “GODAVĀRD5” jau vairāk kā pusgadu atrodas straumēšanas topos.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Latvijas Televīzija ieguvusi ekskluzīvas raidtiesības pasaules čempionāta hokejā pārraidīšanā Latvijā līdz 2028. gadam. Skatītājiem būs iespēja redzēt visu pasaules čempionāta spēļu tiešraides, intervijas, aizkulises, spēļu studijas un citu oriģinālsaturu Latvijas Televīzijas ēterā, digitālajās platformās, kā arī sociālajos medijos.

  • Latvijas 3x3 hokeja izlase šodien Dienvidkorejā jaunatnes ziemas olimpisko spēļu finālā ar 10:3 pārspēja Dānijas vienaudžus un izcīnīja augstākā kaluma godalgas jaunās hokeja disciplīnas debijā tik augstā līmenī.

  • Nacionālās basketbola asociācijas spēlē Dāvis Bertāns piecās minūtēs realizēja vienu tālmetienu un palīdzēja Oklahomasitijas “Thunder” viesos ar rezultātu 140:114 pārspēt San-antonio “Spurs”.

Dienas Jautājums

"Kāds varētu būt jaunais vilciena "ViVi" sauklis?"

  • ViVi jeb Viegli Vīlies

  • ViVi jeb Vienreiz Virzīsies

Jaukās ziņas

  • Linkolnšīras savvaļas parks, kurā mītošie Žako sugas papagaiļi ieguvuši popularitāti ar to, ka ir samācījušies lamuvārdus, cenšas situāciju labot, pievienojot viņus pie pārējiem 100, cerot, ka tie iemācīs papagaiļiem raksturīgo pīkstēšanu.

  • Grieķijas valsts dienvidos senās pilsētas Sikionas atrašanās vietā uziets 1600 gadus sens vīna veikals. Atrastas monētas, marmora galdi un trauki, kas bijušas ierakumos.