Piektdien, 26. janvārī, viesojās "BikiGRUPAS" izpildītāji- Matīss Circenis un Mārtiņš Kokars, kā arī grupas menedžere Laura Ozoliņa. Viņi pastāstīja par jauno, debijas albuma singlu "Circenis, nodevējs". Pirmajā rīta raidījuma stundā kopīgi minējām klausītāju nodungotās melodijas. Šodien ASV atzīmē nacionālo "fun at work" dienu, tādēļ dienas jautājumā noskaidrojām, kā varētu atzīmēt šos svētkus savā darba vietā. 

Vārda dienas

Agneta, Agnis, Ansis

Laika prognoze

Mākoņains laiks, nav gaidāmi būtiski nokrišņi, gaisa temperatūra -3...+2 grādi.

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 viesojās mūzikas grupas "BikiGRUPA" izpildītāji- Matīss Circenis un Mārtiņš Kokars, kā arī grupas menedžere Laura Ozoliņa. Aprunājāmies par gaidāmo debijas albumu, kā arī šodien iznākušo singlu "Circenis, nodevējs". 

Grupa "BikiGRUPA"

Piecu, jaunu mūziķu grupa, kas raksta un izpilda dziesmas bērniem un vecākiem. Grupas dalībnieki ir apvienojušies, lai koncertos izdziedātu grāmatu sēriju "BIKIBUKS", tādā veidā rosinot bērnos interesi par latviešu dzejas, mūzikas un ilustrāciju mijiedarbību.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Šorīt apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa gandrīz visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem auto ceļiem.

  • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas centrā atklās paplašinātās ķīmijterapijas dienas stacionāru jaunās telpas. Paplašināšanas un pārbūves darbi norisinājās jau kopš pagājušā gada jūnija.

  • Turcija oficiāli pabeigusi dokumentu ratifikāciju par Zviedrijas uzņemšanu NATO, līdz ar to vienīgais šķērslis bloka paplašināšanai ir Ungārijas atturīgā nostāja.

Dienas Jautājums

"Šodien ASV atzīmē nacionālo "fun at work" dienu. Kā tu varētu atzīmēt šo dienu savā darbā vietā?"

  • Ar skaļāku mūziku nekā parasti

  • Agrā rītā uzdancojot ar kolēģiem

  • Saīsinot darba dienu "ViVi" dēļ

  • Ietinot folijā visas darbam nepieciešamās lietas

Jaukās ziņas

  • Latvijas Ornitoloģijas biedrība no 26. līdz 28. janvārim aicina ikvienu stundas garumā piedalīties akcijā "Ziņo par putniem dārzā 2024". Šajos pašos datumos pēc vienotas metodikas putnus skaitīs gan kaimiņvalstīs, gan citviet Eiropā. Jāizvēlas labi pārredzama putnu vērošanas vieta dārzā, parkā vai kapsētā – vislabāk putnu barotavas vai putnu barošanās vietas tuvumā.

  • Šmita Okeāna institūta pētnieki Klusajā okeānā gandrīz 2,5 kilometru dziļumā atraduši brīnumjauku "bērnudārzu", kurā nobrieda un šķīlās četru līdz šim nezināmu sugu galvkāji.