Pirmdien, 29. janvārī, Latvijas Radio 5 raidījumā "Citi Rīti" ciemojās trīs dziesmu konkursa "Supernova" pusfinālisti. Pirmo sagaidījām mūzikas apvienību "Papīra Lidmašīnas" ar dziesmu "Mind Breaker". Turpmāk aprunājāmies ar dziedātāju AVÉI, kura šogad "Supernova" pusfinālā uzstāsies ar dziesmu "Mine". Un šodienas raidījuma noslēgumā viesojās dziedātāja Sasha Sil ar singlu "Love is a Language".

Vārda dienas

Aivars, Valērijs

Laika prognoze

Šodien visā valstī gaidāms atkusnis, maksimālā gaisa temperatūra no +1 līdz +5 grādiem.

Rīta viesis

Šodien aprunājāmies ar trīs dziesmu konkursa "Supernova" pusfinālistiem- mūzikas grupu "Papīra Lidmašīnas", dziedātāju AVÉI un izpildītāju Sashu Sil.

Papīra Lidmašīnas

Savu muzikālo apvienību izveidojuši 2014. gadā. Pagājušajā gadā šī grupa bija pievērsusies savu dziesmu rakstīšanai un plašāku publiku iepazīstinājusi ar singliem "Dejot Laiks", "Neaizej" un "Ābele".

AVÉI

Viņa ir piedalījusies konkursos “Balss pavēlnieks” un “X Faktors”, bet klausītāju iemīļota ir kļuvusi viņas dziesma “Let me go”, ar kuru mūziķe piedalījās pagājušā gada “Supernovā”. Šogad sagaidām dziedātāju ar jaunāko skaņdarbu “Mine”.

Sasha Sil

Viņa ir latviešu dziedātāja, kas uzsāka savu mūzikālo karjeru dzīvojot Īrijā, bet uz skatuves uzstājas jau no pašas bērnības, kad dziedāja korī un spelēja klavieres. Pagājušajā gadā viņa piedalījās “X faktorā”, bet šogad jau ir pusfināliste Supernovā.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Somijas prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā vakar uzvarējis bijušais premjerministrs Aleksandrs Stubs, bet neviens kandidāts nav ieguvis vairāk nekā pusi balsu, tādēļ 11.februārī būs vēlēšanu otrā kārta.

  • Baltijas valstu spīkeri ieradušies Ziemeļamerikā, lai vizītē Kanādā un ASV stiprinātu trans-atlantisko sadarbību Ukrainas atbalstam un plašākai Krievijas agresijas iegrožošanai.

  • Francijā, neskatoties uz valdības piekāpšanos, lauksaimnieku organizācijas paziņojušas, ka, sākot ar šodienas pēcpusdienu, uz nenoteiktu laiku bloķēs Parīzi, apturot satiksmi uz visiem svarīgākajiem ceļiem, kuri ved uz to.

Jaukās ziņas

  • Kāda kundze vārdā Betija Brisele 99 gadu vecumā labojusi trīs pasaules rekordus peldēšanā, nesenajās sacensībās, kas notikušas Sānihā, britu Kolumbijā. Viņa veica 400 metru distanci 12 minūtēs un 50 sekundēs, kas ir par četrām minūtēm labots pasaules rekords savā vecuma grupā.

  • Jaunzēlandē, Velingtonas starptautiskajā lidostā pilots īsi pirms pacelšanās uz skrejceļa pamanījis pingvīnu. Lidostas darbinieki drīz vien devās zvēriņu glābt un nogādāja zoodārzā uz medicīnisko apskati.