Piektdien, 2. februārī, Latvijas Radio 5 ciemojās šīs nedēļas pēdējie trīs "Supernova" pusfinālisti. Dziedātājs Dons pastāstīja par savu dziesmu "Hollow". Turpmāk aprunājāmies ar grupas "Jar of Kings" izpildītājiem par viņu dziesmu "Wildfire". Savukārt, pēdējais viesis bija izpildītājs ECTO ar savu dziesmu "Outsider". Rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika" klausītāji iedungoja dziesmas, kuras tika atskaņotas ētera laikā. 

Vārda dienas

Sonora, Spīdola

Laika prognoze

Šodien Latvijā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, gaisa temperatūra no +2 līdz +3 grādiem.

Rīta viesis

Šodien aprunājāmies ar trīs dziesmu konkursa "Supernova" pusfinālistiem- dziedātāju Donu, mūzikas grupu "Jar of Kings" un izpildītāju Ecto.

Dons

Viņš ir mūziķis, kurš izdevis jau deviņus mūzikas albumus. Vairākkārt uzvarējis dziesmu aptaujā "Muzikālā banka", kā arī ieguvis vairākas Mūzikas ierakstu gada balvas. Klausītājiem mīļas ir kļuvušas viņa dziesmas, kur dažas no tām ir "Pēdējā vēstule", "Pāriet bailes" un "Salauzta sirds".

Jar of Kings

Šī ir grupa, kas radās 2021. gadā, un to izveidoja divi ģitāristi. Gadu vēlāk viņi izdeva savu pirmo instrumentālo debijas albumu “Momentum”. Tagad viņu sastāvam ir pievienojušies vēl vairāki mūziķi, un grupa aktīvi strādā pie jauna albuma.

ECTO

Viņš ir mūziķis, kas jau agrā vecumā sāka veidot dažādas klavieru kompozīcijas. Pagājušajā gadā viņš publicēja savu pirmo mini albumu “Waves”. Nesen viņš ir sācis darboties jaunā mūzikas virzienā, eksperimentējot ar skaņu un trokšņiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Vācijā šodien notiks sabiedriskā transporta vadītāju streiks, kura dēļ vairumā pašvaldību būs nopietni traucēta autobusu, tramvaju un metro kustība.

  • Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis šonakt guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda ar rezultātu 105:114 zaudēja Losandželosas "Lakers" basketbolistiem.

  • Šopēcpusdien Rāznas Nacionālā parka dabas centrā Rēzeknes novada Mākoņkalna Lipuškos notiks Pasaules Mitrāju dienai veltīts pasākums. Arī citviet Latvijā notiks Mitrāju dienai veltīti pasākumi.

Jaukās ziņas

  • 1. februārī 15 Eiropas valstīs sācies balsojums par "Eiropas Gada koku", kas ilgs līdz 22. februārim. Mūsu valsti konkursā pārstāv Kaņepju ozols, kas uzvarēja vietējā balsojumā.

  • Teksasā kāda ģimene novērošanas kamerās manījusi, ka no viņu mājas priekšas piegādātās cepumu paciņas zog opusums.