Piektdien, 15. martā, par lielāko skolēnu festivālu "Čē Čē Čempionātu" pastāstīja divi viesi- Agris Rencis un Solvita Jirgensone. Reģistrēties dalībai čempionātā var līdz 24. martam. Savukārt, kā ierasts katru piektdienu rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika" klausītāji iesūtīja savas nodungotās dziesmas, ko kopīgi minējām un atskaņojām ēterā. Šoreiz rubrikā "Dienas jautājums" klausītāji uzdeva savus dzīves svarīgos jautājumus. Ētera izskaņā sniedzām atbildes uz tiem.

Vārda dienas

Amilda, Amalda, Imalda

Laika prognoze

Arī šodien Latvijā turpinās mākoņainas dienas bez būtiskiem nokrišņiem, bet gaisa temperatūra ir paaugstinājusies un svārstīsies no +6 līdz +11 grādiem.

Rīta viesis

Sarunājāmies ar Agri Renci un Solvitu Jirgensoni par gaidāmo, lielāko skolēnu festivālu "Čē Čē Čempionāts".

"Čē Čē Čempionāts"

Tas ir gada lielākais klašu saliedēšanās festivāls Latvijā, kas šogad tradicionāli tiek rīkots jau 18. gadu. Tas ir pasākums, kurā uzzināt un atklāt daudz par sevi un savām spējām un labāk iepazīt klasesbiedrus. Iekļūtstot finālā un izcīnot uzvaru, var iegūt vērtīgas balvas. Reģistrēties tam var līdz 24. martam.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien atvairīja 35 pretinieku metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā.

  • Nākotnē vairs nebūs iespējams atvērt kontu, bankai neko neprasot klientam. Bankām būs jāuzlabo komunikācija un skaidrojums, kāda informācija tiks prasīta, lai uzņēmējam būtu vieglāk sagatavot visu nepieciešamo jau laikus.

  • Krievijā gaidāmās tā saucamās prezidenta vēlēšanas, kurās paredzama Krievijas diktatora Vladimira Putina kārtējā apstiprināšana valsts galvas amatā, arī šoreiz nebūs brīvas un godīgas, jo Kremlis ir iznīcinājis pilnīgi visu opozīciju, ar šādu paziņojumu klajā nākusi Eiropas Savienība un NATO.

Dienas Jautājums

"Kāds ir tavs šodienas svarīgais jautājums? Atbildi sniedzam mēs!"

  • Zeme ir apaļa vai plakana?- Apaļa vai virtuļa formā.

  • Pieņemt jauno darba piedāvājumu vai nepieņemt?- Jā, pieņemt.

  • Vai čūska var uzmest kūleni?- Vajag tikai uzņemt ātrumu un sadabūt rampu. Tad var.

  • Vai zivīm slāpst?- Slāpst pēc gaisa, tādēļ uzpeld.

Jaukās ziņas

  • Francijas pilsētā Marseļā kāds influenceris atvēris kebabnīcu, kurā tiek piedāvāta maltīte, kuras aprakstā norādīts, ka tajā ir “maizīte, kas ir apaļa kā Mbapē galvaskauss”. Pašam futbolistam Mbapē gan tas nav paticis un viņš esot gatavs arī tiesāties ar kebabnīcas īpašnieku.

  • Vakardien Igaunijā tika svinēta Dzimtās valodas diena, kurai par godu igauņiem bija iespēja rakstīt nacionālo diktātu un klausīties dažādus tekstus igauņu valodā, ko pie Igaunijas prezidenta kancelejas lasīja dažādu viņu sabiedrībā pazīstami cilvēki, tai skaitā arī pats prezidents.