Otrdien, 19. martā, studijā ir aicināts jauniešu kora "BALSIS" mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis un kora dziedātāji- Letīcija Motte, Pēteris Kasparovičs un Emīlija Rūta Ozoliņa. Viņi stāstīja par kora 37. jubilejas svinībām "BALSIS baseinā", kas gaidāmas 7. aprīlī. Rubrikā "KasKurKoDaraKāpēc?" tika izveidota rīta pasaciņa: "Jānis Pētersons un Jānis Krīvēns Bauskas pilsdrupās izklaidēja baložus un sarīkoja viņiem korporatīvu, lai baloži vairāk nebojātu mašīnu jumtus." Rubrikā "Dienas Jautājums" apspriedām ieteikumus radio dīdžejiem, kas vēl kādreiz aizvietos Jāni Pētersonu raidījumā "Citi Rīti".

Vārda dienas

Jāzeps, Juzefa

Laika prognoze

Šodien gaidāms mākoņains laiks, gaisa temperatūra no +3 līdz +8 grādiem.

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 viesojās viena no Latvijas izcilākajiem amatierkoriem- jauniešu kora "BALSIS"- mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis un kora dziedātājas Letīcija Motte, Pēteris Kasparovičs un Emīlija Rūta Ozoliņa, kuri pastāstīja par gaidāmo pasākumu "BALSIS baseinā".

"BALSIS baseinā"

7. aprīlī plkst. 20.00 RTU Ķīpsalas peldbaseinā ikviens ir aicināts uz jauniešu kora "BALSIS" 37. jubilejas svinībām. Pasākums tiek rīkots kormūzikai neierastā un interesantā vidē, un to papildinās daudzi pārsteiguma elementi. Dziedās Jauniešu koris "BALSIS" solisti, būs SUP dēļi un laiviņas, dejotājas no Sinhronās peldēšanas skolas, zīmju valodā tulkos Elza Veismane, gaismos Ivars Vācers, diriģēs Ints Teterovskis, komentēs Anatolijs Kreipāns. Koncerta vizuālajā tēlā izmantotās fotogrāfijas autors Mārtiņš Plūme.

Svarīgākās dienas ziņas

 • Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien izbraukuma sēdē iepazīsies ar ģenerālprokurora Jura Stukāna ziņojumu par aizvadītajā gadā paveikto un šī gada darbības prioritātēm.

 • Nacionālajā basketbola asociācijā pēc piecu spēļu izlaišanas laukumā atgriezies Kristaps Porziņģis. Ar 20 gūtiem punktiem Porziņģis palīdzēja Bostonas “Celtics” ar 119:94 pārspēt Detroitas "Pistons" basketbolistus.

 • Šodien Šveicē notiks Parīzes olimpisko spēļu basketbola turnīra izloze vīriešu un sieviešu komandām. Ja Latvijai izdosies uzvarēt Latvijā notiekošajā kvalifikācijas turnīrā, tad Latviju iekļaus otrajā grozā kopā ar Serbiju un Austrāliju.

Dienas Jautājums

"Ko Tu vari ieteikt tiem radio dīdžejiem, kas nākamreiz aizvietos Jāni Pētersonu no rīta?"

 • Pieceļoties, izmest kūleni

 • Iznākt četros no rīta no "roķenes"

 • Stāstīt jokus un anekdotes 

 • Paņemt līdzi čībiņas un nomazgāt visas kolēģu krūzītes, ko izmantoja 

 • Nelikt šūpuļdziesmas

Jaukās ziņas

 • Seriāla “Eiforija” komanda paziņojusi, ka pēc apmēram diviem mēnešiem sāksies trešās sezonas filmēšana.

 • Latvijas Nacionālajā dabas muzejā sestdien, 23. martā notiks pasākums ģimenēm ar bērniem „Pa taciņu ar skudriņu”. Pavasarī sagaidot kukaiņu mošanos dabā, ikvienam būs iespēja tos iepazīt tuvāk muzejā.

 • Pēc piecu maču izlaišanas savainojuma dēļ pirmdien laukumā atgriezās Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis, ar 20 gūtiem punktiem palīdzot Bostonas "Celtics" komandai Nacionālās basketbola asociācijas mačā pieveikt Detroitas "Pistons" vienību.