Ceturtdien, 28. martā, viesojās grupa "OLAS" un dziedātāja Esmeralda. Veselu stundu aprunājāmies par grupas desmito jubileju un gaidāmo lielkoncertu. Ētera pirmajā pusē tiek risināts detektīvstāsts stāsts jeb radio dīdžeja Mārtiņa Pabērža mistiskā parādīšanās studijā jau agrā rīta stundā. Turpmāk rubrikā "Eksotisks ceļojums uz Latgali" sazvanīts Adrians Zelčs no "Pīci breinumi" komandas. Viņš pastāstīja par jaunāko epizodi "Latgaliešu mūziķu jaunumi", kur raidieraksta izskaņā satiekas divi mūziķi – Amanda Lapa, kura vēl tikai uzsāk savu mūziķes karjeru un Arnis Slobožaņins no grupas “Dabasu Durovys”. 

Vārda dienas

Ginta, Gunda, Gunta

Laika prognoze

Gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, gaisa temperatūra no +12 līdz +17 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Valsts robežsardze vakar novērsusi 11 nelegālo imigrantu mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu. Kopumā šogad no robežas nelikumīgas šķērsošanas ir atturēti 690 cilvēki, bet humānu apsvērumu dēļ uzņemti seši.

  • Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trīsreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Sabres" mājās ar rezultātu 2:6 zaudēja Otavas "Senators" vienībai.

  • ASV, Baltimorā, turpinās seku likvidēšana un bojāgājušo meklēšana pēc nedēļas sākumā notikušās katastrofas, kurā konteinerkuģis ieskrēja vienā no Frānsisa Skota Kī tilta balstiem, un teju viss tilts sagruva.

Rīta viesis

Viesu stundā ciemojās grupa "OLAS" kopā ar Esmeraldu, lai pastāstītu par grupas desmitās jubilejas svinībām līdz šim lielākajā koncertā Palladium. 

Grupa "OLAS"

Šī muzikālā apvienība sākumā bija izveidota joka pēc, taču ātri vien ieguva atpazīstamību ar savām mūzikas kompozīcijām, kas jau no pirmajiem akordiem aizrāva visus klausītājus. Piemēram, singls "#DAUDZNAUDAS" kļuva tik veiksmīgs, ka jau pēc pusgada kopš tā izdošanas, grupa nonāca uz lielās skatuves kopā ar citiem mūziķiem. Lielkoncerts norisināsies 12. aprīlī. 

Dienas Jautājums

"Kā jāsauc jūras ērglis, kas šobrīd ir kopā ar Mildu- Harijs, Hajvers vai Fredis?"

Pirmajā kārtā tiek izslēgts vārds Havjers, jo tas nesaņēma salīdzinoši daudz balsu. Turpmāk finālā, sīvā cīņā, tiek ilgi izvēlēts jaunais jūras ērgļa vārds starp atlikušajiem nominantiem- Hariju un Fredi. Un tomēr pēc ilgas diskusijas uzvarētājs ir Harijs. 

Jaukās ziņas

  • Lielbritānijā uz kādu savvaļas dzīvnieku glābšanas organizāciju atvests eža mazulis, kas tomēr izrādījās, ka ir cepures bumbulis.

  • Lielupes palienes pļavās sagaidītas ar pieaugumu savvaļas zirgu pulkā – martā piedzimuši veseli un spēcīgi zirgu mazuļi.

  • Latvijas Dabas Fonds aicina iedzīvotājus iesūtīt savus variantus tam, kā vajadzētu saukt jūras ērgli H-kungu.