Piektdien, 12. aprīlī, uz sarunu aicinājām Latvijas Radio 5 raidījumu vadītāju Annu Martu Dalderi. Viņa pastāstīja par savu radio pieredzi, ikdienas darbiem un turpmākajiem plāniem. Savukārt ierastajā nedēļas pēdējās dienas rubrikā “Tavs Rīts - Tava Mūzika” klausītāji iesūtīja savus dziesmu dungojumus, kurus kopīgi centāmies atminēt. Rubrikā “Dienas Jautājums”, atsaucoties uz ziņām par Nacionālo vienīgo bērnu dienu, kas tiek atzīmeta šodien, vaicājām klausītājiem, vai viņi ir vienīgie bērni ģimenē. Turpinot šo tematu, meklējām "Demogrāfijas čempionu", kuram ir visvairāk brāļu un māsu. Uzvaru izcīnīja klausītājs, kura ģimenē kopā ir astoņi bērni. 

Vārda dienas

Ainis, Jūlijs

Laika prognoze

Dienā būs mākoņains laiks, dienas otrajā pusē brīžiem skaidrosies. Gaisa temperatūra no +11 līdz +15 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Latvijas aizsargs Uvis Balinskis šonakt vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda ar rezultātu 4:0 uzvarēja Kolumbusas "Blue Jackets" komandu, kuru pārstāv Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins, kas gan šai spēlei nebija pieteikts.

  • „Latvijas pasts” šodien izdos Gaujas plostniekiem veltītu past-marku. Uz jaunās pastmarkas ir attēloti 6 koku pludinātāji uz Gaujas senielejas ainavas fona. Līdz ar pastmarku izdos arī 500 aploksnes. Izdevumu dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

  • Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis šonakt guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Celtics" savā laukumā ar rezultātu 109:118 zaudēja Ņujorkas "Knicks" basketbolistiem.

Rīta viesis

Latvijas Radio 5 studijā uz "Citi Rīti" ēteru aicināta Anna Marta Daldere, lai aprunātos par radio skolas absolvēšanu, ietekumiem topošajiem radio dīdžejiem un viņas nākotnes plāniem.

Anna Marta Daldere

Viņa ir fantastiskā radio raidījumu vadītāja, Latvijas Televīzijas raidījuma "Skečī ziņas" veidotāja, kafijas cienītāja ar nopietnu barista darba pieredzi, arī fotogrāfe un vēl māksliniece. Pirmdien ir gaidāms pēdējais Annas Martas ēters Latvijas Radio 5.

Dienas Jautājums

"Vai tu esi vienīgais bērns ģimenē? Vai tev ir māsa vai brālis?"

  • Veselus trīs gadus biju un tad viss mainījās

  • Savu dzimšanas dienu dalu ar labāko draudzeni un dvīņu māsu 

  • 18 gadus biju viens, tad piedzima brālis. Radās sajūta, ka tas ir mans dēls.

Jaukās ziņas

  • Ir sākusies sakuru ziedēšanas sezona!

  • Stendē notikusi līdz šim vērienīgākā popiela, kurā triumfēja grupas “Mikseri” atveidotāji, otro vietu iegūstot “Bujāna” komanda, taču trešo vietu - “Mūžīgais unisons” ar policistu dziesmu.