Piektdien, 19. aprīlī, rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika" klausītāji iesūtīja savus fantastiskos dziesmu dungojumus, ko kopīgi minējām un turpmāk atskaņojām ētera laikā. Šīs dienas raidījuma "Citi Rīti" pēdējā stundā ciemojās elektroniskās mūzikas duets "Elpo", kas pastāstīja par savu jaunāko dziesmu "IEELPO IZELPO". Rubrikā "Dienas Jautājums", iedvesmojoties no jaukajām ziņām par gaidāmo Valmieras salātu konkursu, jautājām klausītājiem par visu laiku mīļākajiem salātiem. 

Vārda dienas

Fanija, Vēsma

Laika prognoze

Vietām Latvijā gaidāmi nokrišņi, maksimālā gaisa temperatūra no +2 līdz +7 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Saeima šodien ārkārtas sēdē lems par uzticības izteikšanu topošajai ārlietu ministrei Baibai Bražei. Koalīcijas partijas konceptuāli ir izteikušas atbalstu Bražes kandidatūrai ārlietu ministra amatam.

  • Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda šonakt viesos ar rezultātu 2:4 zaudēja Vinipegas "Jets" vienībai.

  • Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmējiem un mājražotājiem pirmo reizi organizē un aicina pieteikties gardāko Valmieras salātu konkursam. Tas risināsies "Latvijas tirgotāju dienu" laikā nākammēnes.

Rīta viesis

Šī rīta ēterā viesojās elektroniskās mūzikas duets "Elpo", lai pastāstītu par savu jaunāko dziesmu "IEELPO IZELPO".     

"Elpo"

Šorīt studijā ciemojās viesi, kas vairāk kā gadu atpakaļ apvienojās muzikālā duetā un veiksmīgi sevi pieteica ar šī brīža jau ļoti iemīļotiem elektroniskās mūzikas žanra skaņdarbiem, piemēram, debiju "Ar tevi būt", arī "Rožu Dārzs" un "Atmiņas". Duets radās negaidīti un arī neuzspiesti, kā mūziķi paši saka, viss sanāca tikpat dabīgi kā elpošana. 

Dienas Jautājums

"Kas ir tavi mīļākie salāti?"

  • 1. vieta - rasols

  • 2. vieta - tomātu, gurķa un krējuma salāti

  • 3. vieta - makaronu salāti

Jaukās ziņas

  • Režisors Mārtins Skorsēze plāno atgriezties pie idejas uzņemt biogrāfisku filmu par dziedātāju un aktieri Frenku Sinatru. Galveno lomu Skorsēze plāno uzticēt aktierim Leonardo Dikaprio. Taisnības labad gan jāsala, ka vēl jāsagaida atļauja no Sinatras meitas Tīnas, kurai pieder tiesības uz sava tēva mūzikas un arī vizuālā atveida izmantošanu.

  • Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmējiem un mājražotājiem pirmo reizi Valmierā organizē gardāko Valmieras salātu konkursu pasākumā "Latvijas tirgotāju dienas", kas norisināsies maijā.

  • Latvijas vīriešu hokeja izlase pērn pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas, pirmo reizi vēsturē tiekot pie godalgām. Šodien Latvijas Hokeja federācija dāvinās Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam vienu no pērn pasaules čempionātā hokejā izcīnītajām bronzas medaļām.