Otrdien, 30. aprīlī, grupa "Carnival Youth" izstāstīja par savu koncertu, kas norisināsies 18. oktobrī. Tas būs veltīts viņu debijas albuma "No Clouds Allowed" desmitajai jubilejai, taču būs arī daudzi citi pārsteigumi. Savukārt ētera izskaņā apspriesti dažādi našķi un klausītāju uzmanību saņēmis leģendārais kliņģeris "Vēja zirdziņš". Dienas jautājumā tika paturpināts šis temats, jo vēlējāmies noskaidrot dažādus citus klausītāju iemīļotus našķus. Rubrikā "KasKurKoDaraKāpēc?" tika izveidota skaista rīta pasaciņa, kas veltīta apvienības "Laika Suns" jaunajam albumam: "Laika Suns ceļā uz mēnesi piegādā karsti kūpinātas vimbas jo 21. autouss kavē."

Vārda dienas

Liāna, Lilija

Laika prognoze

Šodien Latvijā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām īslaicīgs lietus, gaisa temperatūra dienā no +18 līdz +23 grādiem.

Rīta viesis

Šorīt Latvijas Radio 5 studijā ciemojās grupa "Carnival Youth", kas pastāstīja par gaidāmo koncertu 18. oktobrī

"Carnival Youth"

Klausītāju iemīļota latviešu alternatīvā roka un indī mūzikas grupa. Apvienojusies jau vairāk par desmit gadiem atpakaļ, un ļoti veiksmīgi sevi pieteica ar debijas albumu “No Clouds Allowed”. Albumam šogad jau būs desmitā jubileja, kurai tiek veltīts arī koncerts koncertzālē "Palladium" ar nosaukumu “No Clouds Allowed 10". Koncertā būs klausāmi arī jaunie skaņdarbi no gaidāmā 2025. gada albuma.  

Dienas Jautājums

"Kas ir tavs mīļākais našķis?"

  • Norvēģu brūnais siers

  • Siguldas eklēri

  • Francijas kruasāni

Jaukās ziņas

  • Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte šodien rīkos dabas vērošanas zibakciju "Viena diena Latvijā", aicinot iedzīvotājus iesūtīt sezonālo dabas norišu fotogrāfijas. Iedzīvotājus aicina nofotografēt tuvplānus parastajai ievai, āra bērzam un mājas ābelei. Fotogrāfijas jānosūta zinātniekiem, izmantojot vietni "https://ej.uz/gadalaiki2024".

  • Lielajā talkā rīdzinieki, talkojot 134 vietās galvaspilsētā, savākuši vairāk nekā 90 tonnas dažāda veida atkritumu.