Piektdien, 3. maijā, studijā tika aicināts mūziķis I MEAN LOVE, kas pastāstīja par viņa aktuālākajiem jaunumiem- jaunā albuma "Rīta Saule" izdošanu. Publiskajā telpā tas nonāks pēc aptuveni mēneša, taču šodien norisināsies albuma klausīšanās koncerts, kur būs arī citi pārsteigumi. Savukārt rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika", kā ierasts, gaidījām dziesmu dungojumus, ko atskaņojām ēterā. Dienas jautājumā sakarā ar vakardienas ziņām par skolēnu pieteikšanos vasaras darbam jautajām, kāda ir bijusi pirmā klausītāju darba pieredze.

Vārda dienas

Gints, Uvis

Laika prognoze

Šodien Latvijā sauss un saulains laiks, gaisa temperatūra dienā no +18 līdz +23 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Šodien notiks par dzelzceļa projekta "Rail Baltica" izbūvi Latvijas teritorijā atbildīgās SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" dalībnieku ārkārtas sapulce, kurā plānots iecelt uzņēmuma pagaidu valdi.

  • Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas spēļu otro kārtu šonakt sasniedza Indiānas "Pacers" un Ņujorkas "Knicks" vienības. Austrumu konferences ceturtdaļfinālā "Pacers" ar 120:98 pārspēja Milvoki "Bucks" komandu, savukārt, Ņujorkas "Knicks", kas šonakt viesos ar 118:115 pārspēja Filadelfijas "76ers".

  • No šodienas Valsts Mežu dienests nosaka ugunsnedrošo laikposmu. Tas nozīmē, ka iedzīvotājiem jābūt atbildīgiem un jāievēro ugunsdrošības prasības, apmeklējot mežus.

Rīta viesis

Par jaunā albuma "Rīta Saule" gaidāmo nodošanu klausītājiem pastāstīja mūziķis I MEAN LOVE. Aprunājāmies arī par šīvakara jaunākā albuma klausīšanās pasākumu K. K. Fon Stricka villā. 

I MEAN LOVE

Ar mūziku viņš sevi saista jau no agra vecuma, taču apzināti mūzikas sfērā ienācis 2017. gadā. Kopš tā brīža mūziķis ir nācis klajā ar četriem albumiem, kur daži ir "9" un "SPĒLE", kā arī vienu mini albumu "rozaa kraasa". Drīzumā viņš nodos klausītājiem arī savu jaunāko muzikālo projektu ar nosaukumu "Rīta Saule", kas tapis sadarbībā ar producentu Krish.

Dienas Jautājums

"Kāda ir bijusi tava pirmā darba pieredze?"

  • Ciemata vietējā palešu ražotnē

  • Kolhoza kaltē

  • 13 gadu vecumā raku tranšejas vectēva dārzā 

  • Biju būvniecības instrumentu nomas pārzini. Nemācēju krievu valodu, bet apguvu tikai atslēgvārdus, lai saprastu, ko man saka

Jaukās ziņas

  • Nodarbinātības valsts aģentūra vakar sākusi skolēnu elektronisko reģistrāciju dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā, un pirmajās stundās tam pieteikušies aptuveni 4500 skolēnu.

  • Arizonā tika aizkavēta beisbola spēle, jo laukumā uz viena no tīkliem bija iemitinājušās bites. Ieradās bitenieks, tas viss tika rādīts arī uz lielajiem ekrāniem, skanot dziesmai “Let it be”.