Piektdien, 10. maijā, par godu Dona iekļūšanai Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, rubrikā "Tavs Rīts - Tava Mūzika" klausītāji iesūtīja viņa dziesmu dungojumus. Tāpat arī ētera laikā radās fantastiska ideja izveidot Donam dāvanu. Palūdzām klausītājiem atsūtīt audio ziņas ar nodziedātu "Hollow" dziesmu, un turpmāk visi iesūtītie ieraksti tika apvienoti vienā. Protams, šī dāvana tiks nosūtīta arī Donam. Šī rīta ētera pēdējā stundā dalījāmies ar dažādiem faktiem par to, kā tiks organizēts Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, ko varēs skatīties jau rītdien. 

Vārda dienas

Maija, Paija

Laika prognoze

Lielākoties mākoņains laiks, vakarā debesis pakāpeniski skaidrosies, gaisa temperatūra dienā no +9 līdz +11 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Zviedrijas pilsētā Malmē vakar vakarā notika Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā tika izraudzītas vēl 10 valstis konkursa finālam un tās ir Latvija, Austrija, Nīderlande, Norvēģija, Izraēla, Grieķija, Igaunija, Šveice, Gruzija un Armēnija. Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks rīt no 22:00. 

  • Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis šonakt nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences pusfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Celtics" mājās ar rezultātu 94:118 zaudēja Klīvlendas "Cavaliers" komandai.

  • Ar satiksmes ierobežojumiem pašlaik jā-rēķinās 43s valsts ceļu remont-darbu posmos. Tā informē uzņēmumā "Latvijas valsts ceļi". Lielākie ierobežojumi esot uz reģionālā ceļa Ventspils- Kolka, kur pie Ventspils ir septiņi pagaidu luksofori un posma izbraukšanai vajadzīga gandrīz stunda.