Otrdien, 21. maijā, rubrikā "KasKurKoDaraKāpēc?" klausītājiem izdevās sadzejot fantastisku rīta pasaciņu- "Gudļevskis ar puķēm pie latvju fanu skuķēm cienā tās ar kūpinātām butēm, jo ASV paliks sausā ar vaļā mutēm”. Izmantojot mākslīgo internetu, tā pārtapa par roka dziesmu, kas noskanēja arī ētera laikā. Bet šorīt studijā vēl ciemojās producents Papa Chi un reperis Gustavo, lai aprunātos par gaidāmo "3. Lielo Koncertu". Rubrikā "Dienas Jautājums" vaicājām, kas ir veidi, kā nomierināties pirms hokeja spēles savukārt "Dziesmu duelī" tika noskaidrota labākā nomierināšanās dziesma. 

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Laika prognoze

Dienā Latvijā būs neliels mākoņu daudzums, gaisa temperatūra pēcpusdienā no +20 līdz +25 grādiem.

Rīta viesis

Reklāmas un mūzikas video režisors, koncertskatuvju režisors un mūziķis Papa Chi un reperis, hiphopa žanra aizsācējs, mūzikas producents un raidījumu vadītājs Gustavo šodien studijā aicināti pastāstīt par gaidāmo "3. Lielo koncertu", kas norisināsies jau 1. jūnijā.

"3. Lielais Koncerts"

Tas ir grandiozs pasākums, kas tradicionāli norisināsies trešo gadu. Šogad tajā uz vienas skatuves uzstāsies vairāk par simts mūziķu, kur būs gan latviešu popmūzikas un repa izpildītāji, gan klasiskās mūzikas profesionāļi, kas kopā radīs vēl nebijušu sadziedāšanās piedzīvojumu. 

Svarīgākās dienas ziņas

  • Pasaules čempionātā hokejā pienākusi grupu turnīra pēdējā diena, kad risināsies sešas spēles, noskaidrosies vietu izkārtojums un ceturtdaļfināla pāri. Izšķiroša spēle arī Latvijas izlasei, kas tiksies ar ASV un tā sāksies 17:20 pēc Latvijas laika.

  • Rīgā, turpinoties remontdarbiem Slokas ielā, posmā no Jūrmalas gatves līdz Baldones ielai, no šodienas ieviestas izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā kustības virzienā no Daugavgrīvas, Imantas un Voleriem.

  • Ap diviem tūkstošiem pedagogu šodien piketā pie Ministru kabineta plāno pieprasīt korekti pildīt streika vienošanos par pedagogu darba slodzes sabalansēšanu. Piketu rīko Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.

Dienas Jautājums

"Šodien ir ļoti svarīga spēle Latvijas hokeja izlasei. Kā "nomierināt nervus" pirms spēles un tās laikā?"

  • Nekā! Jābūt tonusā.

  • Astrast trakākas lietas uz ko skatīties

  • Jānoliek viegli plīstošas lietas apkārt, lai nebūtu vēlme tās sasist

  • Starplaikos jāsporto

  • Noskaņot sevi ar video no iepriekšējā gada spēlēm, kur ieguvām bronzu

Jaukās ziņas

  • Pasaulslavenais Viktorijas laikmeta angļu rakstnieka Čārlza Dikensa muzejā Londonā nupat izveidota jauna ekspozīcija, kas veltīta Dikensa suņiem, kaķiem, zirgiem un pat putniem.

  • Latvijas izlases hokejisti vakar aizvadīja oficiālo fotosesiju