Otrdien, 25. jūnijā rītu sākām ar sarunām par to, kā katram ir gājis Jāņos, spriedām par to, kā mums gājis Jāņos. Drīz vien sacerējām rīta pasaciņu rubrikā “Kas? Kur? KoDara? Kāpēc?”, nonākot pie rezultāta, ka  Sagurusi meija melnā volvo slēpjas no papardes zieda jo Ziemassvētkos aizņēmās vafeļu pannu un neatdeva atpakaļ. Dienas jautājumā saņēmām bildes ar klausītāju vainagiem, kur centāmies atpazīt Jāņu zāles. Noslēdzošajā stundā pie mums viesos ieradās Deniss Ševeļovs lai pastāstītu par savu jaunāko dziesmu “Washed Away” kā arī vairākus veidus kā var dzīvot kvalitatīvāk.

Vārda dienas

Maiga, Milija

Laika prognoze

Dienā lielākoties skaidrs un saulains laiks. Gaisa temperatūra dienā no +22 līdz +26 grādiem.

Rīta viesis

Deniss Ševeļovs

Šorīt Latvijas Radio 5 studijā viesos ieradies Deniss Ševeļovs un aprunājāmies ne tikai par mūziku, bet arī par to, kā dzīvot labāk. Celšanās piecos no rīta, sportošana, tas, kā nesalīdzināt sevi ar citiem un Ziemassvētku eglītes ir tēmas, ko apspriedām 25. jūnija rītā.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Eiropas Savienības dalībvalstu ārlietu ministri vakar sanāksmē Luksemburgā apstiprināja 1,4 miljardu eiro lielas militārās palīdzības piešķiršanu Ukrainai, ko pirmo reizi paredzēts finansēt no iesaldēto Krievijas līdzekļu nestās peļņas.

  • Vietnes „WikiLeaks” dibinātājs Džuljans Asānžs panācis vienošanos ar ASV tiesu. Viņš atzinis vainu slepenas militārās informācijas publiskošanā apmaiņā pret brīvību, tādējādi beigusies 14 gadu ilgā tiesvedība. 

  • Latvijas izlases aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda šorīt kļuva par Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa ieguvējiem. "Panthers" finālsērijas izšķirošajā, septītajā mačā savā laukumā ar 2:1 uzveica Edmontonas "Oilers" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-3.Jaukās ziņas

    Jaukās ziņas

  • Zilākalnā, Valmieras novadā atklāts 38,3 metrus augsts skatu tornis. Zilaiskalns ar jauno skatu torni  ir 104,3 m pāri apkārtnei un tā ir otra augstākā iespaidīgākā ainava Vidzemē.

  • Šogad vārda dienu atzīmēs 44 994 Jāņi, kas ir par 1057 šī vārda īpašniekiem mazāk nekā pērn. Tāpat vārda dienu atzīmēs 10 314 Līgas, kas ir par 598 Līgām vairāk nekā pērn. No šogad Latvijā dzimušajiem bērniem 44 dots vārds Jānis.

  • Teilore Svifta aizvadījusi koncertus Londonā, kur tikusies ar Karalisko ģimeni, kā arī nesenākajā koncertā viņai uz skatuves kā dejotājs pievienojies amerikāņu futbolists Traviss Kelsijs.