Trešdien, 26. jūnijā rītu sākām ar sarunām par pieredzēm veterinārajā klīnikā, to, kā Līgo ietekmēja mūsu gulēšanas grafikus un ik pa laikam izskanēja kāds tētu joks.Rubrikā “Vislatvijas Sasaukšanās” noskaidrojām cikos Jāņu rītā gulēt aizgāja Latvijas Radio 5 klausītāji, laika posmiem svārstoties no vēla Līgo vakara līdz Jāņu rīta izskaņai.

Vārda dienas

Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Laika prognoze

Laiks šodien būs sauss un saulains, debesis skaidras. Gaisa temperatūra +25…+29

Rīta viesis

Patriks Kirkils un galeniex 

Šorīt ciemos uz Latvijas Radio 5 studiju ciemos ieradušies pasākuma “Bourzma Boutique 2024” pārstāvji - “Bourzma” platformas vadītājs Patriks Kirkils un hiphop mākslinieks galeniex. Par to, kā ietērpt Latvijas mūzikas industriju, ko raiderī raksta galeniex un ko nozīmē ilgtspējīga mode runājām visas stundas garumā. 

 

Svarīgākās dienas ziņas

  • ASV tiesa atbrīvojusi tīmekļa vietnes "Wikileaks" dibinātāju Džūljenu Asanžu. Tas notika pēc tam, kad viņš saskaņā ar vienošanos atzina savu vainu vienā apsūdzības punktā par sazvērestību, lai iegūtu un izplatītu valsts aizsardzības informāciju, un viņam tika atceltas apsūdzības 17 citos punktos.

  • Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs šodien tiksies ar jauno kultūras ministri Agnesi Lāci, lai pārrunātu viņas izvirzītās darba prioritātes un to, kā ministre saredz dialogu ar kultūras nozari.

  • Šī gada pavasaris Latvijā bijis siltākais novērojumu vēsturē- kopš 1924.gada. Kopumā pavasarī tika pārspēti 140 maksimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī laboti pieci aukstuma rekordi.

    Jaukās ziņas

  • Situācija, kurā saglabāt vēsu prātu laikam nebūs iespējams, jo Vašingtonā izkususi Abrahama Linkolna vaska figūra.

  • Edijs Mērfijs apstiprinājis, ka patlaban tiek veidota Šreka piektā filma, kā arī beidzot Ēzelītim būs pašam sava filma.

  • Vasaras saulgriežos zivjērgļu ligzdā izšķīlušies Līgucis un Jancis.