Ceturtdien, 27. jūnijā pavisam Citi rīti - Jāņa Pētersona vietā Mārtiņš Pabērzis. Runājām par to, kā Mārtiņš plāno braukt uz Ēģipti un kad Agnese klausās ABBA dziesmas. Aizritot rīta otrajai stundai, tika pārbaudītas vokālās dotības, veltot dziesmu “All About That Baķis” kolēģim Jāņim Baķim dzimšanas dienā. Nepopulārie viedokļi, dāvanu maisiņi, 5 metrus augsta sudraba suņa statuja un daudz kas cits Citos rītos.

Vārda dienas

Malvīne, Malvis

Laika prognoze

Dienā būs saulains laiks. Gaisa temperatūra būs no +27 līdz +32 grādiem

 

Svarīgākās dienas ziņas

  • Latvijas vīriešu basketbola izlase, gatavojoties Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, vakar pārbaudes spēlē ar rezultātu 84:63 uzvarēja Ēģiptes valstsvienību.

  • Šodien un rīt Briselē, Beļģijā notiks Eiropadomes sanāksme, kurā plānotas diskusijas par Eiropas Savienības augsta līmeņa amatu sadali. Ziņu aģentūra DPA vēstīja, ka dalībvalstis jau vienojušās par Urzulas fon der Leienas izvirzīšanu uz atkātotu pilnvaru termiņu Eiropas Komisijas prezidenta amatā.

  • Dānijas valdība panākusi vienošanos, kas paredz no 2030.-tā gada ieviest oglekļa dioksīda emisiju nodokli lauksaimniecībai, tādējādi Dānijai kļūstot par pirmo Eiropas valsti, kas ievieš šādu nodokli.

    Jaukās ziņas

  • Pirmo reizi Glastonberijas festivālu varēs vērot tiešraidē, skatoties Coldplay un Dua Lipas koncertus

  • Jūrmalas Brīvdabas muzejā jūlija ceturtdienās no plkst. 12.00 līdz 15.00 norisināsies pasākumu cikls "Ceturtdiena - zivju diena".