Piektdien, 28. jūnijā rītu sākām, konstatējot faktu, ka plaši atverot logu, studijā esošā temperatūra pielīdzinās āra temperatūrai. Šis bija rīts pēc tropiskās nakts, ko aizvadījām “lipīgo dziesmu” noskaņās. Aicinājām klausītājus iesūtīt savas lipīgās dziesmas, lai visi kopā varētu turpmāko nedēļas nogali aizvadīt pie sevis dungojot par mazajām haizivīm, kaķīšiem, kečupu, rukšiem un daudz ko citu. Tika atrisināta arī Agneses un Mārtiņa mistērija - kas ir “šubi divi raidi raida” dziesma. Mārtiņa vampīru nedienas, Agneses vilcienu ziņas Zvaigžņu karu pavadījumā un daudz kas cits šī rīta Citos Rītos!​

Vārda dienas

Kitija, Viestards, Viesturs

Laika prognoze

Gaidāmajā dienā būs daļēji mākoņains laiks. Gaisa temperatūra +30...+33

 

Svarīgākās dienas ziņas

  • Rīgas dome ārkārtas sēdē lems par bijušā mēra Mārtiņa Staķa pilnvaru izbeigšanu pirms laika. Staķis noliek Rīgas domes deputāta pilnvaras pirms termiņa, jo ir ievēlēts par Eiropas Parlamenta deputātu.

  • Ir aizvadītas pirmās ASV prezidenta amata kandidātu – demokrāta Džo Baidena un republikāņa Donalda Trampa – televīzijas debates pirms novembrī gaidāmajām vēlēšanām. Tas bija gaidīts notikums, jo pašreizējais Baltā nama saimnieks Baidens un viņa priekštecis Tramps uz vienas skatuves tikās pirmo reizi četru gadu laikā.

  • Šodien visā valstī spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra brīdinājums par stipru karstumu - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +30..+33 grādiem.

    Jaukās ziņas

  • Rojas brīvdabas estrādē 20.jūlijā plkst.19 notiks Latvijas pūtēju orķestru svētki "Jūra krāc un taures pūš", pulcējot uz vienas skatuves Kurzemes, Vidzemes un Zemgales pūtēju orķestrus.

  • Latvijas un Lietuvas aukstās zupas  ķīviņa midināts kulinārijas blogeris Pipars kopā ar digitālā satura veidotājiem Armandu Jaunzemu un Krivenchy 29. jūnijā, pulksten 15.30 Esplanādē aicina iedzīvotājus uz Latvijas aukstās zupas tautas degustāciju. Pasākuma mērķis ir demonstrēt, ka aukstā zupa pieder cilvēkiem, un tā vienlīdz labi garšo kā Lietuvā, tā arī Latvijā.