Trešdien, 3. jūlijā rīts aiz loga nebija pārāk saulains, tādēļ studijā izskanēja tikai komplimenti. Aprunājāmies par to, kā Jānis un Agnese jutās, kad skolas laikā vecāki apmeklēja vecāku sapulces, kā arī to, kādēļ mēs šodien jūtamies kā zviedru galds. Rīta noslēgumā pie mums viesojās mūziķe VIŅA, jeb Zelma Jēgere un parunājām ne tikai par repu, bet arī nosaucām pāris praktiskus piemērus, ko ņemt vērā pirms doties dabā.

Vārda dienas

Benita, Everita, Verita, Emerita

Laika prognoze

Šodien Latvijā mākoņains, brīžiem skaidrosies. Teritorijas lielākajā daļā lietus. Maksimālā gaisa temperatūra no +18 līdz +23 grādiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Polijas premjers Donalds Tusks uzskata, ka Vācijai būtu jāspēlē vadošā loma Eiropas drošības jomā. Ar šādu paziņojumu Tusks nāca klajā vakar, Vācijas kanclera Olafa Šolca vizītes laikā.

  • ASV Ukrainai sniegs militāro palīdzību vēl 2,3 miljardu dolāru apmērā. Palīdzībā būs prettanku ieroči un munīcija "Patriot" un citām pretgaisa aizsardzības sistēmām.

  • Tagad ir noskaidroti visi Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla pāri. Izslēgšanas spēles turpināsies piektdien, kad iesākumā tiksies Spānija un Vācija, bet vakara spēlē Portugāle un Francija. Dienu vēlāk par pusfinālu cīnīsies Anglija ar Šveici, un ceturtdaļfināla pēdējā mačā Nīderlande ar Turciju.

Jaukās ziņas

  • Šogad Venēcijas kinofestivālu atklās amerikāņu režisora Tima Bērtona leģendārās filmas "Bītldžūss" turpinājums, raksta ASV žurnāls "Variety".
  • 1. jūlijā sākts darbs pie režisores Martas Elīnas Martinsones  jaunās komēdijas  "Vecāku sapulce" filmēšanas.

  • Japānā durvis ver pirmā latviešu ēdienu kafejnīca.