Piektdien, 5. jūlijā no rīta runājām par to, ko kāds no mums paspēja aizmirst, gatavojoties doties uz festivālu Straume. Arī ar klausītājiem aprunājāmies par to, kas ir tās lietas, ko visbiežāk aizmirst, dodoties uz festivāliem. Šī rīta viesis ir reperis rolands če, ar kuru paspējām aprunāties par futbolu, to, kā jūtas par krabju nūjiņām, kā arī kantrī mūziku.

Vārda dienas

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Laika prognoze

Dienā lielākoties mākoņains laiks, vietām skaidrosies, daudzviet gaidāms lietus. Gaisa temperatūra dienā +15…+20 grādi.

Rīta viesis

rolands če

Ilgi gaidītais notikums ir klāt - plaši pazīstamajam un klausītāju mīlētajam reperim rolandam če ir iznākusi jauna dziesma "dzīve tāda". Tā kā šajā nedēļā Latvijas Radio 5 katru rītu atskaļo tikai hip-hopu un repmūziku, sarunu aizvadījām arī par Latvijas hip-hop komūnu, kā arī uzzinājam to, kur rolands če pirmo reizi satika reperi Ozolu.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Lielbritānijā turpinās vakar notikušo parlamenta vēlēšanu rezultātu apkopošana. Balsis saskaitītas jau gandrīz visos vēlēšanu apgabalos / un pārliecinošu uzvaru ir guvusi līdz šim opozīcija esošā Leiboristu partija, savukārt Konservatīvā partija, kas pie varas bija 14-t gadus, piedzīvojusi smagu sakāvi.

  • Pašlaik ir vērojama gana liela sabiedrības interese iesaistīties valsts drošības stiprināšanā. Šogad esot lielāka interese par dienestu Zemessardzē, kā arī esot vērojama augsta aktivitāte pieteikties rezervistu militārajām pamat-apmācībām.

Jaukās ziņas

  • Londonas autobusa pieturā atrastais Ticiāna mākslas darbs pārdots par 20 miljoniem eiro.
  • Nemo, kas ieguva uzvarētāja titulu šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā, uzstāsies Laimas Vaikules rīkotajā festivālā.