Valsts policija no šodienas līdz 21.jūlijam aicina jauniešus ar iepriekš iegūtu vismaz vidējo izglītību iesniegt dokumentus uzņemšanai mācībām Valsts policijas koledžā. Dokumentu iesniegšana norisināsies gan elektroniski, gan klātienē Ezermalas ielā 10, Rīgā.Pirmdien, 8. jūlijā bijām tikko atgriezušies no Latvijas Radio 5 jubilejas svinībām hip-hop festivālā Straume. Ik pirmdienas rītu aicinām klausītājus kļūt par detektīviem un atšifrēt kurš no mums melo un kurš saka patisību - vai tiesa, ka Agnesei ir iekodusi zīlīte un cik garš ir Jānis? Kā rīta viesis pie mums ciemojās mūziķis Chris Noah, kurš padalījās ar savām iepriekšējām darba vietām, kā arī iespaidiem no Eirovīzijas.

Vārda dienas

Ada, Adele, Antra

Laika prognoze

Dienā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām lietus, iespējams arī negaiss. gaisa temperatūra dienā ap +20..+22 grādiem

Rīta viesis

Chris Noah

Viņš ir mūziķis, kurš pazīstams gandrīz ikvienam Latvijas Radio 5 klausītājam. Kopā sagaidījām rītu, aprunājāmies par “Desmitiem Reižu”, kā arī iespaidiem no Eirovīzijas dziesmu konkursa. Tas, cik bieži Chris Noah varētu ēst auksto zupu, kur strādājis pirms mūziķa karjeras un vai kādreiz ir “nodzinis” matus šorīt Citos Rītos.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Francijā parlamenta ārkārtas vēlēšanu otrajā kārtā vakar uzvarēja kreiso partiju alianse „Jaunā tautas fronte”, kas ieguva 182 vietas. Tā apsteidza gan prezidenta Emanuela Makrona centristus, gan galēji labējo „Nacionālo apvienību”.

  • Puertoriko vīriešu basketbola izlase kā pēdējā nodrošināja sev vietu Parīzes olimpiskajās spēlēs, kvalifikācijas turnīra finālmačā savā laukumā pieveicot Lietuvas valstsvienību. Puertoriko izšķirošajā mačā bija pārāki ar 79:68, nodrošinot olimpisko ceļazīmi pirmo reizi kopš 2004.gada.

  • Valsts policija no šodienas līdz 21.jūlijam aicina jauniešus ar iepriekš iegūtu vismaz vidējo izglītību iesniegt dokumentus uzņemšanai mācībām Valsts policijas koledžā. Dokumentu iesniegšana norisināsies gan elektroniski, gan klātienē Ezermalas ielā 10, Rīgā.

    Jaukās ziņas

  • Ultrariteņbraucējs Arvis Sprude sasniedz jaunu Ginesa rekordu - septiņās dienās nobraucot 3816,94 kilometrus
  • Ukrainas vieglatlēte Jaroslava Mahučiha svētdien Parīzē Dimanta līgas sacensībās laboja 37 gadus veco pasaules rekordu augstlēkšanā pārvarēja 2,10 metru augstumā novietoto latiņu

  • Dabas muzejā norisināsies jubilejas izstāde "Lilijas"