Otrdien, 9. jūlijā rītu sākām ar iknedēļas pasaciņu rubrikā “Kas? Kur? Ko dara? Kāpēc?”, kur pasaciņu veidojām par godu aizvadītajam hip-hop festivālam “Straume” - “Princese Straumes moshpitā meklē autobusa pieturu Rīgas stacijā sajauca peronus, gribēja braukt uz Lampu, netīšām ieradās Straumē un vispār viņai besī reps”. Šorīt ciemos mums bija divi dažādi viesi - vispirms Zane Kemlere, BKUS pacientu pieredzes projektu vadītāja, Kanisterapijas ieviesēja Bērnu slimnīcā, Ričards Pavlovskis, servisa suņu treneris un Sindija Liepiņa, Labdarības fonda "Sofi" vadītāja lai pastāstītu par Kanisterapiju Latvijā. Rītu noslēdzām ar Evijas Vēberes un Elīnas Silovas no grupas “P.S PMS” lai parunātu par tuvojošos koncertu.

Vārda dienas

Zaiga, Asne, Asna

Laika prognoze

Dienā neliels mākoņu daudzums, nokrišņi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra dienā +23…+27 grādi.

Rīta viesis

Labdarības fonds "Sofi"

Zane Kemlere, BKUS pacientu pieredzes projektu vadītāja/Kanisterapijas ieviesēja Bērnu slimnīcā, Ričards Pavlovskis, servisa suņu treneris, Sindija Liepiņa, Labdarības fonda "Sofi" vadītāja.

Šobrīd notiek aktīva līdzekļu vākšana Kanisterapijai Bērnu slimnīcā jeb ķepu terapijai. Pie mums viesojās pārstāvji lai pavēstītu par to, kas ir kanisterapija, cik ilgi tiekmapmācīti suņi un kādas ir atsauksmes no bērniem.

P.S. PMS

Tā ir apvienība, kurā apvienojušās trīs spilgtas un savās mākslas izpausmēs patiesi maģiskas mūziķes. Kā teikusi viena no viņām - “Katra mūsu tikšanās ir terapija ar pievienoto vērtību – īpaša skaņa ar raksturu. ”. Savu skaņu ar raksturu šodien pie mums ieradušās atrādīt un pastāstīt par tuvojošos koncertu fon Sticka villā divas dāmas no apvienības “P.S. PMS” - Elīna Silova un Evija Vēbere.

Svarīgākās dienas ziņas

  • ASV galvaspilsētā Vašingtonā no šodienas līdz 11.-ajam jūlijam norisināsies NATO valstu un valdību vadītāju sanāksme, jeb NATO samits. Tajā atzīmēs Vašingtonas līguma parakstīšanas 75.-to gadadienu.

  • Šis būs pirmais NATO samits Zviedrijai, kurā tā piedalīsies kā jaunākā alianses dalībvalsts. Samits būs arī pēdējais Jensam Stoltenbergam NATO ģenerālsekretāra amatā. Viņu 1. oktobrī šajā amatā nomainīs bijušais Nīderlandes premjers Marks Rute.

  • Latviju Parīzes olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 29 sportisti 14 disciplīnās, tā vakar oficiāli paziņoja Latvijas Olimpiskā komiteja. Savukārt Latvijas delegācijas vadītājs būs olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Raitis Keselis.