Trešdien, 10. jūlijā diskutejām par vienu no svarīgākajiem jautājumiem - kaķēni vai kucēni. Pēc sīvas īsziņu sacensības, pirmo reizi Citu Rītu “Vislatvijas Sasaukšanās” vēsturē nonācām pie neizšķirta rezultāta. Turpinājām ar stāstiem par tām reizēm, kad esam smējušies reizēs, kad nedrīkst. Padalījāmies arī ar mūsu pašu pieredzi no aizvadītā gada oktobra, kad gadījās sasmieties ziņu laikā. Rītu noslēdzām ar grupas “Rīgas Modes” viesošanos, kur noskaidrojām, no kuras Džastina Bībera dziesmas versijas iedvesmojās jaunajai dziesmai “Mīla uz Mūžu”.

Vārda dienas

Lija, Olivers, Olīvija, Odrija

Laika prognoze

Šodien Latvijā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums un dažviet iespējams īslaicīgs lietus. Gaisa temperatūra sasniegs +26…+31 grādu.

Rīta viesis

Rīgas Modes

Šorīt rīta viesis ir grupa "Rīgas Modes", kas atklāja, kura Džastina Bībera dziesmas versija iedvesmoja jaunajam singlam "Mīla uz Mūžu". Paši arī atzina - kurš būtu domājis, ka kādu dienu varēs vienā teikumā redzēt vārdus "Rīgas Modes" un Džastins Bībers. Grupas pārstāvji Kalvis Bormanis un Madara Gaile sprieda, kas no modes tendencēm ir "Fantastiski" un kas "Es Nesaprotu", kā arī sniedza ieteikumus jaunajiem mūziķiem.

Svarīgākās dienas ziņas

  • Spānijas futbola izlase vakar Minhenē iekļuva Eiropas čempionāta finālā. Spānija ar 2:1 uzveica Franciju. Otrajā pusfinālā šodien tiksies Nīderlande un Anglija.

  • Satversmes tiesa šodien pasludinās spriedumu lietā par normu, kas Latvijā nosaka izglītības iegūšanu tikai valsts valodā arī privātajās izglītības iestādēs. Lieta ierosināta pēc divu mazākumtautību skolēnu pieteikuma.

  • ASV un vairākas citas NATO valstis tuvākajos mēnešos nosūtīs Ukrainai desmitiem pretgaisa aizsardzības sistēmu. ASV prezidents Džo Baidens to nodēvēja par „vēsturisku pretgaisa aizsardzības aprīkojuma ziedojumu Ukrainai”.

    Jaukās ziņas

  • Filmai “Sātans Pradas brunčos” drīz sāksies darbs pie otrās daļas
  • Filma Šreks 5 iznāks 2026. gada 1. jūlijā

  • Bārta Simpsona balss - Nansija Kartvraita, izrādās, ir Sabrinas Karpenteres krustmāte.