Otrdien, 15.jūlijā, nosaucām sliktākos iespējamos aprakstus bankas pārskaitījumiem, atminējāmies mūzikas fāzes, kuras esam piedzīvojuši, kā arī kopā ar rolandu če runājām par medībām, mūzikas žanriem un projektu Medību Lauki.
Vārda dienas
Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
Laika prognoze
Diena lielākoties būs saulaina, tomēr mākoņu debesīs būs daudz, vietām visos reģionos veidosies pa kādam negaisa mākonim, maksimālā gaisa temperatūra 23...27 grādi.
Svarīgākās dienas ziņas
- Amerikas Savienoto Valstu Augstākā tiesa atļāvusi prezidenta Donalda Trampa administrācijai būtiski sašaurināt Izglītības ministrijas darbību, lai tādējādi samazinātu federālās valdības lomu valsts izglītības sistēmā.
- No šodienas stājas spēkā Latvijas lēmums, ar kuru par derīgām ieceļošanai Latvijā atzīs tikai Krievijas pilsoņu pases ar biometrijas datiem. Krievija izsniedz pases gan ar biometrijas datiem, gan bez.
Rīta viesis
Viņš iepriekš izlaidis tādus grāvējus kā "visurgājējs", "dzīve tāda", "Riņķa deja" un vēl daudzus citus. Latvijas Radio 5 klausītājiem pazīstams ne tikai kā reperis, bet arī kā iepriekšējais hiphop raidījuma "REPortāža" vadītājs. Taču, tagad pievērsies citām - kantrī mūzikas - skaņām. Tas ir reperis rolands če, taču nu zināms ar nosaukumu "Medību lauki".
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X